Kanal Ankara Proje Alanı Muhtarlarına Mansur Yavaş'tan Destek Sözü... İşte Görüşmenin Detayları...

Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, aralarında Kanal Ankara Projesi'nin yapılması planlanan mahallelerin de bulunduğu muhtarlarla görüştü. Yavaş, "30 yıllık sorunu birlikte çözeceğiz" dedi.


Kanal Ankara Proje Alanı Muhtarlarına Mansur Yavaş'tan Destek Sözü... İşte Görüşmenin Detayları...

Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, Mühye, Karataş, Yakupabdal, Boztepe, Aşağı İmrahor, Yukarı İmrahor ve Orta İmrahor mahallelerinin muhtarlarıyla görüştü. Aralarında Kanal Ankara Projesi’nin yapılmasının planlandığı mahallelerin sakinleri ve muhtarlarının da yer aldığı görüşmede sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.


“30 YILLIK SORUNU BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ”
Muhtarlar, bölgelerinde yaşadıkları sorunları anlatarak, çözüm konusunda destek beklediklerini belirtti. Yaşanan sorunları tek tek not alan Yavaş, “Göreve geldiğimizde çalışmalarına başlayacağımız ilk konulardan biri de bu olsun. Bölgenin 30 yıldır kangren haline gelen imar ve alt yapı sorunlarını sizlerle beraber karar vererek çözelim. Sizin sorunlarınız ve öncelikleriniz, bizim sorunlarımız ve önceliklerimiz olacak. Huzurlu ve bereketli bir Ankara için hep birlikte çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Birlikte başaracağız” dedi.