Ankara'da Düğün Hareketliliği Başladı

Soğuk kış günlerini geride bıraktığımız şu günlerde evlenme hazırlığı yapan genç çiftlerin en özel anına ortak olmak isteyen Wonders Event&Wedding, özel bir kampanya hazırladı.


Ankara'da Düğün Hareketliliği Başladı

Başkent Ankara’da 2019 düğün sezonu hareketliliği sektörde kendini göstermeye başladı. Hayatlarının en özel anını eksiksiz ve unutulmaz bir organizasyonla birleştirmek isteyen genç çiftler, Ankara’da yer alan ünlü düğün adreslerinden yer ayırtmaya başladı. En çok tercih edilen Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında hafta sonları yer bulmak neredeyse imkânsız hale geldi. 
Birbirinden güzel düğünlere ev sahipliği yapan mekanlar ise, genç çiftlerin en özel gününe ortak olmak için harekete geçti. Wonders Event&Wedding özel bir kampanya hazırlayarak, dünya evine girmeye hazırlanan çiftler için özel bir kampanyaya imza attı. 

 

“ÇOK GEÇ OLMADAN REZERVASYONUNUZU YAPIN”
Ankara’nın ünlü havuz başı düğün mekanlarından Wonders Event&Wedding Genel Müdürü Coşkun Balkan, “Bu sezon için hareketlilik çok erken başladı. Hafta sonları için çok az bir yerimiz kaldı” dedi. 2019 düğün sezonunun çok yoğun geçeceğini belirten Balkan, “Hayalinizdeki düğünü istediğiniz tarihte gerçekleştirmek için, çok geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırın” diyerek genç çiftlere seslendi. 

 

YÜZDE 10 İNDİRİM
Wonders ailesi olarak genç çiftlere yardımcı olmak amacıyla özel bir kampanya başlattıklarını ifade eden Balkan, “Erken rezervasyon dönemi bitti ancak biz bitirmedik. Bizi tercih eden çiftlerimize, destek olmak amacıyla yüzde 10 indirim imkânı sunuyoruz. Amacımız, bu en özel anın ömür boyu unutulmayacak şekilde hafızalarda yer edinmesini sağlamak” ifadelerini kullandı.

 

TARİHİ ÖZELLİĞİYLE DE DİKKAT ÇEKİYOR
Wonders Event&Wedding tarihi özelliğiyle de dikkat çekiyor. Başında birbirinden güzel düğünlere imza atılan havuz, Atatürk’ün talimatıyla yapıldı. Ayrıca, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kullandığı havuz, Gençlerbirliği Spor Kulübü tarafından vasiyetine uygun olarak restore edildikten sonra halkın kullanımına açıldı. 
Alparslan Türkeş Caddesi, No: 30 (Gençlerbirliği Tesisleri Yanı) Beştepe adresinde hizmet veren Wonders Event&Wedding hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için 0312 222 80 22 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.