Hadise 2014’te Neler Yaşadığını Anlattı
  • Reklam

Hadise 2014'te Neler Yaşadığını Anlattı

Türk Pop Müziğinde son dönemin aranılan ismi Hadise, geride bıraktığımız 2014 yılı için yorumlarda bulundu. Hadise'nin 2015 mesajı ise kısaydı: ''Hayırlısı''.

02 Ocak 2015 - 16:24

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - *Türk Pop Müziğinde son dönemin aranılan ismi Hadise, geride bıraktığımız 2014 yılı için yorumlarda bulundu. Hadise'nin 2015 mesajı ise kısaydı: ''Hayırlısı''.    Güzel sanatçı, ünlü sosyal paylaşım ağı İnstagram'da kendisine ait hesaptan geride bıraktığımız 2014 yılı hakkında yorumlarda bulundu. Hadise, 2014'ün kendisine kattıklarını tek tek sıraladı.   Hadise'nin yeni yıl mesajında şu ifadeleri kullandı:   "Yeni yılımız kutlu olsun!

Ben 2014 de şunları öğrendim... Çalışmayı çoook sevdiğimi

Sakatlık yaşasamda sahnemden vazgeçemeyeceğimi

Boşuna bazı şeyleri kafama taktığımı

Zorla bazı şeyleri tek başıma başaramayacağımı

Sabırlı olmayı ve güçsüz hissettiğimde yinede bi şekilde yeni bi güç bulup yoluma devam etmeyi... Kızkardeşlerim olmadan olmazzzzz

Arkadaşlarımla daha fazla vakit geçirip çok mutluluklar yaşadığımı... Bu liste bitmez ☺️ #2015... Hayırlısı"   Hadise'nin bu ifadeleri kısa sürede 10 bini aşkın kullanıcı tarafından beğenilerek büyük ilgi gördü.       HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..