"Halk Ekmek" Anketine Katılanlar Kahvaltıda Ağırlandı

"Halk Ekmek" Anketine Katılanlar Kahvaltıda Ağırlandı

Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar, Alo 153 Mavi Masa tarafından düzenlenen "Halk Ekmek" anketine katılanlar arasından çekilen kurayla belirlenen kişilerle, kahvaltıda bir araya geldi.

10 Temmuz 2017 - 10:05 - Güncelleme: 10 Temmuz 2017 - 10:05

Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdürü Ali İlkbahar, Alo 153 Mavi Masa  tarafından düzenlenen "Halk Ekmek" anketine katılanlar arasından çekilen kurayla belirlenen kişilerle, kahvaltıda bir araya geldi.

Ankara’da bine yakın vatandaşın katıldığı, “Halk Ekmek ürünlerini tüketiyor musunuz? Halk Ekmek’in hangi ürünlerini tüketiyorsunuz? El değmeden üretildiğini biliyor musunuz?” gibi soruların yönetildiği ödüllü ankete katılanlar arasından kurayla belirlenen kişiler, Halk Ekmek Fabrikası’nın Gimat'taki satış mağazasında düzenlenen kahvaltıda ağırlandı.

Kahvaltıda misafirleriyle yakından ilgilenen İlkbahar, Halk Ekmek Fabrikası’nın tarihi hakkında bilgiler verdi. Katkı maddesiz ve el değmemiş 44 ürün ürettiklerini belirterek, “Amacımız, vatandaşlarımızın sağlıklı, temiz ve güvenilir unlu mamulleri tüketmesini sağlamak” dedi.

İlkbahar, Ankara’da şu an için 8 Halk Ekmek Satış Mağazası bulunduğunu ve bu sayının 13-14’e ulaşacağını söyledi. Anketlerine katıldıkları ve kahvaltı davetine geldikleri için misafirlerine teşekkür eden İlkbahar, konuklarına paket verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x