Hızlı Okuma Kursu Ankara’da 3Bilgi Tarafından Yapılıyor
  • Reklam

Hızlı Okuma Kursu Ankara'da 3Bilgi Tarafından Yapılıyor

Hızlı Okuma Kursu Ankara ilimizde 3Bilgi Eğitim Kurumları bünyesinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak veriliyor.

25 Mayıs 2017 - 10:46 - Güncelleme: 25 Mayıs 2017 - 10:46

Hızlı Okuma Kursu Ankara ilimizde 3Bilgi Eğitim Kurumları bünyesinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak veriliyor.

Son süreçte Türkiye geneli okuma oranının artması ile birlikte hızlı okuma kurslarına ilgi de artmaya başladı. Konuyla ilgili şehrimizde hızlı okuma eğitimi veren 3Bilgi Eğitim Kurumları Müdürü Mesut Karaağaç haberankara.com’a hızlı okuma eğitimi ile ilgili detayları paylaştı.

Herkes hızlı okuyup anlayabilir diyen Karaağaç şunları ifade etti: “ Hızlı okuma teknikleri eğitimi almayan bir kişi dakikada ortalama 200-300 kelime okuyabiliyor. Fakat bu tekniği öğrenen kişiler bu hızını 1000 kelimeye kadar çıkarabiliyor. Hızlı okuma teknikleri eğitimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise okuduğunu anlayabilmek. Bazı TV şovlarında dakikada 5000 kelime okuduğunu iddia eden kişiler ile karşılaşıyoruz. Bunlar tamamen istisnadır ve okuduklarını anlama oranları çok düşüktür. Bu sebeple hızlı okuma kursu alırken aynı zamanda okuma hızınıza paralel olarak anlama hızınızın da artması gerekir”

3Bilgi Eğitim Kurumları’da kişisel gelişim uzmanı Erdem Taşınsu yönetiminde yapılan eğitimlerde siz de yerinizi ayırtabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0312 232 11 12 numaralı telefonu arayabilir ya da 0546 232 11 12 numaralı WhatsApp destek hattına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..