Hurdacılar Odası Başkanı Çinkaya’dan Yavaş’a Hayırlı...

Hurdacılar Odası Başkanı Çinkaya'dan Yavaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Ankara Hurdacılar Esnaf Odası Başkanı ve S.S. Ankara Umum Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler İşletme Kooperatifi Başkanı İrfan Çinkaya, beraberindeki oda ve kooperatif yöneticilerinden oluşan bir heyetle birlikte Ankara  Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi. 

22 Mayıs 2019 - 11:56 - Güncelleme: 22 Mayıs 2019 - 14:27

Beraberindeki heyet ile birlikte Yavaş'la makamında bir süre görüşen Çinkaya,  geri dönüşüm sektörünün ülke ekonomisine çok ciddi katkılar sağladığını belirterek, Ankara geri dönüşümcülerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini paylaştı. Çinkaya, "Ankara'mız için çok başarılı uygulamalar gerçekleştireceğinize inanıyorum. Geri dönüşümcüler olarak Büyükşehir Belediyemiz ile her zaman işbirliği ve istişare alanları içerisinde olmaya büyük önem göstereceğiz" dedi.  

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da konuşmasında; Çinkaya başkanlığındaki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Geri dönüşüm sektörü olarak ülkemize büyük bir geri kazanım, önemli bir katma değer sağlıyorsunuz. Atık yönetiminin temeli olan geri dönüşüm çok önemli. Bu anlamda  zorlu ama bir o kadar da ülke ekonomisine katkı sağlayan bir sektörde hizmet veriyorsunuz. Hepinize emeğinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra inşallah el birliği, gönül birliği ile Ankara'mıza hizmet edeceğiz, sorunları işbirliği içerisinde aşacağız. Ülkemizin kalkınmasına, üretim ve istihdama önemli katkılar  sağlayan sizlerin ve tüm  esnaf ve sanatkarlarımızın her zaman yanlarında olacağız. Tüm taleplerinizi tek tek değerlendireceğiz  ve sizlerle Ankara'mızı daha da güzelleştireceğiz" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Johnson & Johnson, COVID-19'un önüne geçmek için geliştirdiği aşı adayını duyurdu
Johnson & Johnson, COVID-19'un önüne geçmek için geliştirdiği...
Ankara oto sanatkarları 14 kurala ilave 15 kural getirdi
Ankara oto sanatkarları 14 kurala ilave 15 kural getirdi