İbrahim Levent Yücel Polatlı Belediye Başkanlığı’na Aday...

İbrahim Levent Yücel Polatlı Belediye Başkanlığı'na Aday Adaylığını Açıkladı

İbrahim Levent Yücel, aday adaylığını düzenlediği bir toplantıda açıkladı. 

13 Kasım 2018 - 11:03 - Güncelleme: 13 Kasım 2018 - 11:04

AK Parti Polatlı Belediye Başkan Adaylığı için kulislerde ismi sıklıkla geçen Harita Mühendisi İbrahim Levent Yücel, aday adaylığını düzenlediği bir toplantıda açıkladı. AK Parti Polatlı İlçe Başkanlığı'nda düzenlenen toplantıya vatandaşların ve basının ilgisi yoğun oldu.

Yücel, konuşmasında şunları kaydetti:

"Bugün bu salonda yeni bir Polatlı’nın kaderini çizmek için bir aradayız. Bugün 10 Kasım. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. yılı. Biz ona yakışan şekilde çizdiği yolda muasır medeniyetleri yakalama azmi ve inancındayız. Ruhuna Allah’tan rahmet diliyorum.

Polatlı bize Gazi’den emanettir, Polatlı bize tarihin emanetidir. Polatlımızı yine ve yeniden ayağa kaldıracak üstün projelerle zaferimizin 100. yılına yakışacak şekilde hak ettiği yere getireceğiz. 2021 ve 2023 hedeflerimize yaraşır biçimde Polatlımızı her alanda dönüştüreceğiz.

Turizmden sağlığına, eğitimden şehirleşmesine, ekonomisinden üretimine, sanayileşmesinden alacağı yatırımlara kadar Polatlımızın her noktasını büyük bir ustalıkla yeniden dizayn edeceğiz. Gelişen dünyaya ve Türkiye’ye kayıtsız kalamayız. Çevremizdeki hiçbir gelişmeden uzak duramayız. Çünkü; Polatlı her şeyin en güzelini, en iyisini hak ediyor.

 

DÜZENLİ VE TEMİZ BİR POLATLI HAYALİMDİR

Polatlımız bu vakitten sonra; Cumhurbaşkanıyla, genel iktidarıyla, bürokrasisiyle, sivil toplum kuruluşlarıyla bir ve beraber olacak, hiçbir alanda eksik ve yarım kalmayacaktır. Ancak doğru olursak kazanırız. Ancak dik durursak başarırız. Rüzgara göre yön değiştirerek kalıba göre şekil alan, ilke çizgi tanımayan, ahlaktan ve edepten yoksun hiç bir mücadele zafer kazanamaz, başarı sağlayamaz, menzile ulaşamaz. Yedi bölgeden, dört mevsimden feyiz alan barışın ve kardeşliğin tesis edildiği, herkesin, herkesimin bir birini kucaklayacağı bir Polatlı en büyük hayalimdir. Şehir estetiğini tamamlamış, düzenli ve temiz bir Polatlı hayalimdir. Kurumsal şekilde, şeffaf ve ilkeli biçimde yönetilen Polatlı belediyesi hayalimdir."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle’de su kesintisi
Etimesgut, Sincan ve Yenimahalle’de su kesintisi
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 4 ilçesinde su kesintisi