İbrahim Tatlıses’in C.Başkanlığı Sarayı Manisi Sosyal...

İbrahim Tatlıses'in C.Başkanlığı Sarayı Manisi Sosyal Medyayı Yıktı

Kendisine ait İnstagram hesabından, Atatürk Orman Çiftliği'nde yapılan yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı için mani yazan ve yorumda bulunan İbrahim Tatlıses, sosyal medya gündemine oturdu.

06 Aralık 2014 - 20:07

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - Kendisine ait İnstagram hesabından, Atatürk Orman Çiftliği'nde yapılan yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı için mani yazan ve yorumda bulunan İbrahim Tatlıses, sosyal medya gündemine oturdu.   Ünlü türkücü, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili olarak, "Saray da saray dediniz, başımın etini yediniz, o saray milletin zaten, bi bunu göremediniz." yazılı bir resim paylaştı. Resim dışında ise yorum yazan Tatlıses, şu ifadeleri kullandı:   "Sanki Türkiye Cumhuriyeti'ne yakışmadı gibi bir algı oluşturdunuz bu ne ALLAH aşkına.! Şunu söyleyebilirsiniz; bugüne kadar kimsenin aklına gelmedi neden bu hükümetin aklına geldi, deyin anlarım ama kendilerine saray yaptırdılar cümlesini anlayamam. EFENDİLER ben kendimi bildim bileli Amerika'nın BEYAZ SARAYI vardı ne yani onların Beyaz sarayı varsa bizimde AK SARAYIMIZ OLMASIN MI? Yoksa yakıştırmıyor musunuz? Unutmayalım ki burası da TÜRKİYE CUMHURİYETİ bence YAKIŞIR.!! Hemde çok YAKIŞIR..."   İbrahim Tatlıses'in mani ve yorumu bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Özellikle sözlük sitelerinde Tatlıses'in manisine kullanıcılar yine manilerle cevap verdi.    İşte bazı maniler:   chocuk: mezar olmuş kuytular *
para dolmuş kutular *
somada katliam var
saray seni neyleyim   reloaded: megri megri
saray megri
keleş mermi
kafa yedi   gobal: genç parti den adaydın,
keşke davana sadık kalaydın.
bu millet bunları unutmaz elbet,
senin de y... sürmez ilelebet.   gel zaman git zaman: kursuna atti kafa
sonrada yatti safa
bu saray milletin degil
tiranlar suruyor sefa     HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SpaceX uzaya insanlı uçuş gerçekleştirdi
SpaceX uzaya insanlı uçuş gerçekleştirdi
"Arabalı Düğün" ile dünyaevine girdiler