İlk Randevu Müzikali Türkçe Olarak Sahnede!

İlk Randevu Müzikali Türkçe Olarak Sahnede!

İlk Randevu Müzikali, Feniks Art Müzikal Topluluğu tarafından güçlü ve iddialı bir prodüksiyon ile bu kez Türkçe olarak sahneleniyor.

07 Ocak 2019 - 10:41

2016 yılında, dünyanın farklı yerlerinde sahnelenen müzikal tiyatro eserlerinin izleyiciyle buluşması, yeni müzikal oyunların üretilmesi ve müzikal şarkılardan oluşan konserler verilmesi amacıyla kurulan Feniks Art, İlk Randevu ile Ankaralı sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Türkçe olarak sahnelenecek olan İlk Randevu, 9-10 Ocak tarihlerinde Yılmaz Güney Sahnesi'nde perdelerini açacak. 

Yeni tanışacağınız biriyle buluşmaya giderken yanınıza almayacağınız üç şey? “Geçmişiniz, korkularınız ve eski sevgiliniz!” Aşktan umudunu kesmiş genç ve güzel Casey ile aklı eski sevgilisinde takılı kalmış yakışıklı ve mahcup Aaron, ortak bir tanıdıkları tarafından tek bir randevu için birbirlerine şans vermeye ikna edilmişlerdir. İki genç bekar, minimum beklenti ile geldikleri mekanda asla karşılaşmamaları gerekenlerle yüzleşmek zorunda kalırlar: Geçmişleri, korkuları ve acı veren eski sevgililer! Menüde aşk var mıdır, yoksa o gece Aaron ile Casey’nin ilk ve son randevusu mu olacaktır?

ABD’de yakaladığı büyük başarının ötesinde, Uzak Doğu, Avrupa, Avustralya ve Latin Amerika’da sayısız kere sahnelenme şansı yakalamış olan İlk Randevu Müzikali, Feniks Art Müzikal Topluluğu tarafından güçlü ve iddialı bir prodüksiyon ile bu kez Türkçe olarak sahneleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü...
Sakarya'da bir şiddetli patlama daha, yaralılar var
Sakarya'da bir şiddetli patlama daha, yaralılar var