İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığı Açıldı

İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığı Açıldı

İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığı'nın açılış töreninde konuşan Güçlü Şenel, toplantı yapmak için belediyeden gün alamadıklarından yakındı.

19 Ocak 2018 - 16:13 - Güncelleme: 19 Ocak 2018 - 16:13

İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığı'nın açılış töreninde konuşan İlçe Başkanı Güçlü Şenel, toplantı yapmak için belediyeden gün alamadıklarından yakındı.

İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığı binası açıldı. Açılış konuşmasını yapan Şenel, şu ifadeleri kullandı:

''Çok yakında ilçe kongremizi yapacağız. Keçiören Belediyesi'nden kongre yapmak için hangi tarihi istersek isteyelim ya salon dolu oluyor ya da tadilatta oluyor. Genel Başkanımızın da dediği gibi İyi Parti bir cesurlar hareketidir, cesurların korkaklara karşı yürüttüğü bir cesaret hareketidir''

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Keçiören İlçe Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi. Gündeme dair çarpıcı açıklamalarda bulunan, Akşener, FETÖ'nün 2017 yılının Kasım ayına kadar sınav sorularını çalabildiğini ve bunun savcılar tarafından tespit edildiğini söyledi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Keçiören İlçe Başkanlığı binasının açılışında konuştu. Akşener, Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde Saray'ı ilim yuvası yapacağını ifade etti.

Meral Akşener'in açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Sayın Erdoğan anayasa suçu işlemektedir. Çünkü referandumda  'evet' çıktı ve bu referandumun sonuçları 2019 Kasımında yapılacak olan seçimle beraber uygulamaya geçecekken, biz 1.5 yıldır darbeyi de fırsat bilerek bu partili cumhurbaşkanlığı meselesini birebir uygulayan bir Türkiye'yiz. Bu anayasal bir suçtur.

"İYİ PARTİ BU SORUNLARI ÇÖZECEK"

Devlet kademelerine kendi adamlarını yerleştirdin, Türkiye yönetilemez hale geldi. Türkiye ciddiyetini kaybetti. 15 Temmuz'da da milletten Allah razı olsun, Türk devletini sokaktan topladı. İYİ Parti bu milletin gerçek sorunlarını dile getirip, iktidarın bu sorunları çözmesi için uğraşacak. Hükümet bunları yapmazsa İYİ Parti iktidara gelecek ve İYİ Parti bu sorunları çözecek.

2018/01/7164303.jpg
2018/01/2284747.jpg
2018/01/84338.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor
Çubuk Karagöl ziyaretçi akınına uğruyor
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 6 ilçesinde su kesintisi