İyi Parti Keçiören Yoluna Güçlü Şenel ile ’’Devam’’...

İyi Parti Keçiören Yoluna Güçlü Şenel ile ''Devam'' Dedi

İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Erdem başkanlığında gerçekleştirildi.

15 Şubat 2018 - 12:29 - Güncelleme: 15 Şubat 2018 - 12:29

İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Erdem başkanlığında gerçekleştirildi.

İyi Parti Keçiören İlçe Başkanlığı yoluna Av. Güçlü Şenel başkanlığında ''devam'' dedi. Açılış konuşmasını yapan Şenel sözlerine ''İYİ Parti Keçiören İlçe Başkanlığımızın 1.Olağan Kongresi’nde, ilk kez gerçekleştireceğimiz toyumuzda, sizlerle birlikte olmanın büyük heyecanını yaşıyoruz. Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz'' cümleleri ile başladı.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Erdem,  İl Başkanı Mesut Özarslan ve partinin ilçe başkanlarının katılım sağladığı kongrede, Keçiören Belediyesi'nden toplantı yapmak için salon ve tarih alamadıklarını belirten Şenel şu ifadeleri kullandı:

''Genel Başkanımız, Sayın Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleştirdiğimiz İlçe Başkanlığımızın açılış töreninde demiştim ki, “Keçiören Belediyesi, hangi tarihi verirsek verelim, ne zaman istersek isteyelim, ne hikmetse salon ya dolu oluyor ya tadilatta oluyor.” Açılıştan sonra yine salon talebimiz oldu, “tadilat var” dediler. Tarihi değiştirdik, “program var” dediler. En sonunda siz tarihi belirleyin, biz o tarihte yapalım dedik. Bu kez bahane bulamadılar, bir cevap veremediler, ama salonu yine vermediler. Bu salon, her görüşten, her partiden, tüm ilçe sakinlerimizden alınan vergilerle, paralarla yapıldı. Her fırsatta dilde demokrasi dersi vermeye kalkanlara sesleniyorum. Demokrasi dilde değil, gönülde olur gönülde. Herkesin bir kez daha duymasını istiyorum. Ne kadar engellemeye çalışırsanız çalışın, istediğiniz kadar zorluk çıkarın… Biz o zorlukları yıka yıka geleceğiz ve Keçiören’e İYİ’lerin zaferini kazıyacağız''.

 

Divan teşekkülünün oy birliğiyle  oluşturulmasının ardından gündemde yer alan maddeler okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Genel Kurulda gündemin ilgili maddesi gereği Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunarak gündem maddelerine geçildi.

Kongrede, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Erdem, Ankara İl Başkanı Mesut Özarslan ve Hediye Akdere de birer konuşma yaptı. 

Konuşamalrın ardından yapılan oylama sonucunda Av.Güçlü Şenel, geçerli oyların tamamını alarak ilçe başkanlığı "devam" dedi.

2018/02/5957019.jpg
2018/02/7515636.jpg
2018/02/8043691.jpg
2018/02/7861131.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te pompalı tüfekli ve satırlı pazarcı kavgası
Başkent'te pompalı tüfekli ve satırlı pazarcı kavgası
İlkokul sıralarımıza bir yolculuk 'Cin Ali Müzesi'
İlkokul sıralarımıza bir yolculuk 'Cin Ali Müzesi'