İYİ Parti’nin Yeni Ankara İl Başkanı Belli Oldu! İşte...

İYİ Parti'nin Yeni Ankara İl Başkanı Belli Oldu! İşte 'O' İsim...

İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk oldu.

14 Eylül 2018 - 13:21

İYİ Parti Genel Merkezi'nin çağrısıyla başlayan, il başkanlarının istifa süreci tamamlandı. Ataması yapılan 54 il başkanının 34'üne mevcut isimler atanırken, 20 il başkanı ise yeni isimlerden seçildi. İYİ Parti Ankara İl Başkanlığına ise, Yetkin Öztürk getirildi.

İYİ Parti Polatlı ilçe teşkilatı kurucusu olan ve ilçe başkanlığından istifa ederek milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunan Yetkin Öztürk, 1. bölge 6. sıradan İYİ Parti Milletvekili adayı olmuştu.

 

AYDIN: BAŞARIYA ENDEKSLİ TEŞKİLAT YAPISI

İl başkanları atamasıyla ilgili bir açıklama yapan İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koraya Aydın, "Planlı, şuurlu ve titiz bir yeniden yapılandırma çalışması yürütülmüş; istişare, görüşme ve değerlendirme süreçleri söz verdiğimiz gibi süratle sonuçlandırılarak, belirlenen il başkanlarımızın atamaları yapılmıştır. Aynı şevk ve kararlılıkla yeniden yapılandırma çalışmalarımız 81 ilimizin tamamını kapsayacak şekilde devam edecek, illerin akabinde ilçe teşkilatlarımız da yeniden yapılandırma programına dahil edilecektir. Bu aşamaların yürütüldüğü her il ve ilçede eş zamanlı olarak Mahalle Teşkilatlanması Programı için de harekete geçilecektir. Atanan il başkanlarımız da aynı hızla yönetimlerini oluşturacak, böylelikle yerel seçimler öncesinde yenilenmiş, zinde, istekli, arzulu, çalışkan, güçlü ve başarıya endeksli bir teşkilat yapısı inşa edilmiş olacaktır" ifadelerini kullandı.

Reklam
Kaynak: Volkan Memduh Gültekin - Özel

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ülkücülerden Güçlü Şenel'e Destek
Ülkücülerden Güçlü Şenel'e Destek
Hakkında Soruşturma Açılan Mansur Yavaş'ın Avukatından İlk Açıklama Geldi
Hakkında Soruşturma Açılan Mansur Yavaş'ın Avukatından İlk...