İZLE - Berkay’dan Yeni Klip ’’Gel Gel’’

İZLE - Berkay'dan Yeni Klip ''Gel Gel''

Şarkılarıyla bu yaza damgasını vuran Berkay’ın yeni klibi ''Gel Gel'' yayınlandı. Geçtiğimiz yıllarda yıldızı parlayan başarılı sanatçı yaptığı albümle müzikseverlerin dikkatini çekti. Berkay’ın bir çok şarkısı popüler mekanlarda en çok dinlenen parçalar oldu. Başarılı şarkıcının yaptığı albümler müzik piyasasına damga vurdu.

12 Eylül 2014 - 00:28

Geçtiğimiz yıllarda yıldızı parlayan başarılı sanatçı yaptığı albümle müzikseverlerin dikkatini çekti. Berkay’ın bir çok şarkısı popüler mekanlarda en çok dinlenen parçalar oldu. Başarılı şarkıcının yaptığı albümler müzik piyasasına damga vurdu.

Berkay'ın, Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanan "Aşk Melekleri" albümünden "Gel Gel" klip çalışması yayınlandı.   İşte Berkay'ın "Gel Gel" Klibi;         Berkay "Gel Gel" Şarkı Sözleri;    Sonbahardı, soğuk bir sabahtı Gördüm seni, bana yakın gözlerini Ne zamanı ne beni hiç anlamadın Neydi bu sendeki hayatın rengi İlk tanışmamız, ilk bakışmamız hala çıkmadı aklımdan Şimdi ne oldu böylece bitti ama bendeki aşkın bitmedi Susuyorum, çok yalnız kaldım işte Duruyorum, nasıl geçer hayat böyle Susuyorum, çok yalnız kaldım işte Duruyorum, ölüme yakın uykulardayım Gel, gel, gel Gel çok özledim Gel, gel, gel Çok çaresizim Gel, gel, gel Böyle bitmesin Gel, gel, gelllll Gel, gel, gel Gel çok özledim Gel, gel, gel Çok çaresizim Gel, gel, gel Böyle bitmesin Gel, gel, gelllll. Tam üç aydır çok uzaksın sen bana Yalvarmıştım, dualar ettim Tanrıya Küçük ellerinle ellerim kavuşsun diye Son bir şans ver bu aşkın hatrına İlk tanışmamız, ilk bakışmamız hala çıkmadı aklımdan Şimdi ne oldu böylece bitti ama bendeki aşkın bitmedi Susuyorum, çok yalnız kaldım işte Duruyorum, nasıl geçer hayat böyle Susuyorum, çok yalnız kaldım işte Duruyorum, ölüme yakın uykulardayım Gel, gel, gel Gel çok özledim Gel, gel, gel Çok çaresizim Gel, gel, gel Böyle bitmesin Gel, gel, gelllll Gel, gel, gel Gel çok özledim Gel, gel, gel Çok çaresizim Gel, gel, gel Böyle bitmesin   Gel, gel, gelllll.          

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x