Kahramankazan Belediye Başkanı’ndan Anlamlı Ziyaret

Kahramankazan Belediye Başkanı'ndan Anlamlı Ziyaret

Kahramankazan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin yüzlerini güldürdü.

07 Ağustos 2019 - 10:32

Kahramankazan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelerin yüzlerini güldürdü. Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve eşi ziyaret ettiği evlerde çocuklara bayramlık kıyafet ve oyuncak hediye ederken, ailelere de çeşitli yardımlarda bulunuldu. Serhat Oğuz’a “Başkan Amca” diyerek hitap eden çocukların sevinci görülmeye değerdi.

Kahramankazan Belediyesi, her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahibi aileleri ve çocukları unutmadı.

 

 NEŞELERİNE DİYECEK YOK

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz ve eşi Nergiz Oğuz, ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret etti. Başkan Oğuz ve eşine sosyal yardım işleri müdürlüğü ekipleri de eşlik etti. Başkan Oğuz ve eşi burada çocuklara bayramlık kıyafet, ayakkabı ve oyuncak hediye etti. Oyuncaklarını ve hediyelerini alan miniklerin neşelerine diyecek yoktu. Ziyaretlerde ayrıca, ailelerin ihtiyaçlarına göre çeşitli yardımlarda bulunuldu. Başkan oğuz ve eşi, ziyaretlerde çocuklarla ve ailelerle yakından ilgilendi. Çocuklar, kendileriyle şakalaşan ve çeşitli oyunlar oynayan Başkan Oğuz’a “Başkan Amca”, eşi Nergiz Oğuz’a ise “Nergiz Teyze” diyerek hitap etti.

 

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, bayramların dayanışma ve kaynaşma günleri olduğunu belirterek, “Böylesine özel ve anlamlı günlerde, özellikle çocuklarımızın mutluluğu bizim için her şeyden önemli. Küçük bir hediye, bir tebessüm, onların dünyalarında çok değişik anlamlar ifade ediyor. Dar gelirli ailelerimizin ve çocuklarımızın yalnızca bayramlarda değil, her zaman yanlarındayız” diye konuştu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bataklık Operasyonu şüphelileri adliyeye sevk edildi
Bataklık Operasyonu şüphelileri adliyeye sevk edildi
Ankara'da 2 dükkan kül oldu
Ankara'da 2 dükkan kül oldu