Kahramankazan’da Referandum İçin Hastalara Taşıma Hizmeti

Kahramankazan'da Referandum İçin Hastalara Taşıma Hizmeti

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kahramankazan’daki hastanelerde tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti

15 Nisan 2017 - 11:57 - Güncelleme: 15 Nisan 2017 - 11:57

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kahramankazan’daki hastanelerde tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Ertürk,  pazar günü yapılacak halk oylamasında sandık başına gitmek isteyen hasta vatandaşlara taşıma hizmeti vererek oy kullanabilmelerini sağlayacaklarını söyledi.

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi’nde tedavi gören vatandaşları ziyaret etti. Hasta vatandaşlarla yakından ilgilenen Ertürk, geçmiş olsun dileklerini iletti. Hastaların durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Ertürk’e, Hastane Başhekimi Uğur Yıldız eşlik etti. Ertürk, hasta vatandaşlara ve hasta yakınlarına sürekli olarak yanlarında olduklarını ve herhangi bir şeye ihtiyaçları olması durumunda ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Hasta ve hasta yakınları, ziyareti ve yakın ilgisinden dolayı çok memnun olduklarını ifade ettikleri Ertürk’e teşekkür etti.

 

HASTALARA TAŞIMA HİZMETİ

Ertürk, pazar günü yapılacak halk oylamasında sandık başına gitmek isteyen hasta vatandaşlara taşıma hizmeti vererek oy kullanmalarını sağlayacaklarını söyledi. Ertürk, şunları kaydetti:


“Hastalarımızın oy kullanmak istedikleri yönünde talepleri oldu. Ancak sağlık durumları buna el vermeyenler de var içlerinde. Bunun için belediye ekiplerimiz Pazar günü bir vatandaşlık görevi olan oy verme işlemini yerine getirmek isteyen ve doktorlarının da izin verdiği hastalarımızı sandık başına götürerek oy vermelerini sağlayacaklar. Oy verme işlemlerinin ardından ise hastalarımız yeniden tedavi gördükleri hastanelere getirilecek. Bu hizmetimizi ilçe genelinde evlerinde tedavi gören hastalarımız ve yaşlılarımız için de vereceğiz. Bizlere bu yönde ulaşan talepler doğrultusunda, tüm vatandaşlarımıza yardımcı olacağız. Tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi Komisyon'da kabul edildi
Hobi bahçeleri ile ilgili kanun teklifi Komisyon'da kabul edildi
Benzin, motorin ve LPG'ye bu gece zam geliyor
Benzin, motorin ve LPG'ye bu gece zam geliyor