Kahramankazan’da Şehit Mezarları Çiçeklerle Donatıldı

Kahramankazan'da Şehit Mezarları Çiçeklerle Donatıldı

Kahramankazan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde içinde şehitliğin de yer aldığı Kahramankazan Asri Mezarlığı’nı ziyaretler için hazır hale getirdi

09 Ağustos 2019 - 11:26 - Güncelleme: 09 Ağustos 2019 - 11:26

Kahramankazan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde içinde şehitliğin de yer aldığı Kahramankazan Asri Mezarlığı’nı ziyaretler için hazır hale getirdi. Şehit mezarları çiçeklerle donatılırken, mezar başlarındaki Türk bayrakları yenilendi.

Kahramankazan Belediyesi ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde Kahramankazan Asri Mezarlığı’nda bakım çalışmaları yaptı. Ekipler mezarlıkta vatandaşlara kolaylık sağlaması için çevre düzenlemeleri gerçekleştirdi. Mezarlık içerisinde bulunan şehitlikte de bakım çalışması yapan ekipler, şehit mezarlarını çiçeklerle donattı. Ekipler, şehit mezarlarının başlarındaki Türk bayraklarını yeniledi.

 

OĞUZ: ÇİÇEKLERLE DONATTIK

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, “Ekiplerimiz özellikle arife günü ve bayramlarda yoğun ziyarete uğrayan mezarlığımızda kapsamlı bir çalışma yaptı. Mezarlık içindeki şehitliğimizde de çalışmalar yaptık. Şehitlerimizin başucunda duran bayrakları yeniledik, mezarları çiçeklerle donattık. Türk ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nın mübarek olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..