Kahramankazan’dan Düğün Hazırlığı Yapan Dar Gelirli...

Kahramankazan'dan Düğün Hazırlığı Yapan Dar Gelirli Çiftlere Müjde

Sosyal belediyecilik alanından yaptığı çalışmalarla fark yaratan Kahramankazan Belediyesi, düğün hazırlığı yapan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi çiftlerin yüzünü güldürüyor.

26 Ağustos 2019 - 11:52 - Güncelleme: 26 Ağustos 2019 - 11:52

Sosyal belediyecilik alanından yaptığı çalışmalarla fark yaratan Kahramankazan Belediyesi, düğün hazırlığı yapan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi çiftlerin yüzünü güldürüyor. Bir hayırsever tarafından belediyeye bağışlanan gelinlikler, belediye tarafından düğün hazırlığı yapan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi çiftlere hediye ediliyor.

Kahramankazan Belediyesi’nden, evlilik hazırlığı yapan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi genç çiftleri sevindirecek bir haber geldi.

 

HAYIRSEVER VATANDAŞTAN 100 GELİNLİK

Hayırsever vatandaş Muratcan Ersan tarafından Kahramankazan Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne 100 adet gelinlik bağışlandı. Bu gelinlikler belediye bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Market’te, evlilik hazırlığı yapan dar gelirli ve ihtiyaç sahibi çiftlere verilmek üzere muhafaza altına alındı. Bu anlamlı bağışından dolayı Kahramankazan Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Uzun ve belediye yetkilileri, hayırsever Ersan’a bir teşekkür plâketi takdim etti. Hayırsever Ersan, gelinlikleri belediyeye bağışlamanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Böylesine güzel bir hayra vesile olabilmenin verdiği huzuru yaşıyorum. Tüm çiftlerimize mutluluklar diliyorum” dedi.

 

MUTLULUKLARI GÖRÜLMEYE DEĞER

Kahramankazan Belediyesi Sosyal Market’teki gelinlikler, belediyeye başvuran evlilik hazırlığı yapan dar gelirli çiftlere hediye ediliyor. Sosyal Market’ten gelinliklerini alan gelin adaylarının mutlulukları ise görülmeye değer. Bu gelinliklerden almak isteyen düğün hazırlığı yapan dar gelirli çiftler belediyeye başvurabilir.

 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I ANIMSATTI

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz da, böylesine anlamlı bir bağış yapan hayırsever vatandaş Muratcan Ersan’a teşekkür ederek, “Belediye olarak yeni yuva kuran ve kurma hazırlığında olan çiftlerimizin yanındayız. Bu anlamlı bağış sonrasında da dar gelirli ve ihtiyaç sahibi çiftlerimize bu gelinlikleri hediye ediyoruz. Dünyaevine giren ve girme hazırlığı yapan tüm çiftlerimize ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çok çocuk tavsiyesini anımsatan Başkan Oğuz, “Sayın Cumhurbaşkanımızın evlenen çiftlerimize yaptığı çok çocuk tavsiyesini yine kendilerine anımsatıyorum. Artık bu bir devlet politikası haline geldi. Biz de bu tavsiyeyi kendilerine anımsatmayı görev biliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te Hannibal koca dehşeti
Başkent'te Hannibal koca dehşeti
Bakan Soylu'dan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili açıklama
Bakan Soylu'dan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili açıklama