Keçiören Belediyesi’nden Amatör Kulüplere Destek

Keçiören Belediyesi'nden Amatör Kulüplere Destek

Keçiören Belediyesi, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu çatısı altında Keçiören’de faaliyet gösteren 22 amatör spor kulübüne malzeme yardımında bulundu. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın da katıldığı 7. Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni’ne, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, spor kulübü başkanları ve farklı yaş grubundan sporcular katıldı. 

26 Aralık 2018 - 16:08

Keçiören Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü, spora ve sporcuya destek vererek Keçiören’i temsil eden amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu. Taha Akgül Spor Salonunda düzenlenen törenle, 22 amatör spor kulübüne yardım desteğinin yapıldığı programa Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak öncülük etti. Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu’nun da katıldığı 7. Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Dağıtım Töreni’nde kulüplerden gelen istekler doğrulusunda eksik malzemeler tespit edilerek yardım yapıldı. Türkiye Kick Boks Federasyonu desteklerinden dolayı Ak’a teşekkür plaketi taktim etti. Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu, “Keçiören Belediye Başkanımıza yardım hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Amatör kulüplere verilen destekler bizim için önemli. Sayın başkanımız yerel yönetim desteğini bizlerden hiç esirgemedi. Belediyelerin desteğine ihtiyaç duyan amatör kulüplerimiz yardımlar sayesinde ayakta kalabiliyor. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin yetiştiği amatör kulüplere verdiği destekten dolayı başkanımıza tekrar teşekkür ediyorum. Diğer belediye başkanlarımızdan da bu tür destekleri bekliyoruz” diye konuştu.

 

“BÜTÜN SPOR BRANŞLARINA DESTEK VERİYORUZ”

Keçiören Belediyesi olarak 7 yıldır amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulunuyoruz diyen Ak, “Bugün farklı branşlarda faaliyet gösteren 22 kulübümüze malzeme desteği verdik. Spor, ruhumuzu ve bedenimizi disipline sokan aynı zamanda eğitim konusunda gençlerimizi zinde tutan bir aktivitedir. Ülkemizde belli başlı spor dalları öne çıkıyor olsa da biz her branştan spor dalına destek vererek farklı yeteneklerin keşfedilmesini istiyoruz. Gençliğimizin ve geleceğimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması, bilinç düzeyini artırması ve kolektif yaşama adapte olması için her zaman sporun ve sporcunun yanında olacağız” dedi.​

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü...
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı