Keçiören’de Kurban Kesim Yerleri Açıklandı. İşte...

Keçiören'de Kurban Kesim Yerleri Açıklandı. İşte Bölgeler...

Keçiören Belediyesi vatandaşların rahat kurban kesimi yapabilmelerini sağlamak amacı ile 13 ayrı noktayı kesim alanı olarak belirledi.

10 Eylül 2016 - 10:03 - Güncelleme: 10 Eylül 2016 - 11:03

Keçiören Belediyesi vatandaşların rahat kurban kesimi yapabilmelerini sağlamak amacı ile 13 ayrı noktayı kesim alanı olarak belirledi. Belediye tarafından gerekli hijyen kurallarının oluşturulduğu ve Kurban Bayramı’nda Keçiörenlilere hizmet verecek olan kurban kesim alanları şöyle sıralandı: Ovacık Mezbahanesi, 23 Nisan, Atapark, Esertepe, Yeşiltepe, Aktepe, Ufuktepe, Uyanış, Kalaba, Fatih(Ayvalı), İncirli,19 Mayıs ve Sancaktepe Semt Pazar Yerleri.

Keçiörenlilerin Kurban Bayramı'nı huzur içerisinde geçirebilmeleri için gerekli tüm tedbirleri aldıklarını belirten Başkan Ak,"Kurban Bayramı süresince zabıta ve nöbetçi veter​iner hekimlerimizde görevlerinin başında olacaklar, ayrıca kurbanını kendi kesmek isteyen vatandaşlarımız için de 13 noktayı kesim yeri olarak belirledik."

Ayrıca kurbanlık sahipleri arzu ettikleri takdirde Ovacık Mezbahanesi  yanında belediye tarafından tahsis edilen Fen İşleri Müdürlüğü bahçesinde kurban parçalama noktasından da yararlanabilecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pursaklar’da parklar pandemi sonrasına hazırlanıyor
Pursaklar’da parklar pandemi sonrasına hazırlanıyor
YHT'ler yeniden seferlerine başladı
YHT'ler yeniden seferlerine başladı