Keçiören’de Muhtarlar Çanakkale Ve Bursa’yı Gezdi

Keçiören'de Muhtarlar Çanakkale Ve Bursa'yı Gezdi

Keçiören Belediyesi Muhtar İşleri Müdürlüğü'nün düzenlediği gezi ile muhtarlar, Çanakkale ve Bursa'nın tarihi yerlerini görme imkanı yakaladılar.

25 Ekim 2017 - 13:06

Keçiören Belediyesi Muhtar İşleri Müdürlüğü'nün düzenlediği gezi ile muhtarlar, Çanakkale ve Bursa'nın tarihi yerlerini görme imkanı yakaladılar.

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen geziye muhtarlar ile birlikte aileleri de katıldı. İki gün süren gezide muhtarlar;  Çanakkale Şehitliğini, Truva Atını, Tarihe Saygı Anıtını, Seddülbahir'i, müzeleri, Kilitbahir'i, Bursa Ulu Cami, Yeşil Cami ve Yeşil Türbeyi gezerek kültür dünyalarını da zenginleştirme ve aralarındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı da güçlendirme fırsatı yakaladılar.
 

45 MUHTARLIK BİNASINI YENİLEDİK


Tüm muhtarların muhtarlar gününü kutlayan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, " Belediyeler ve halkın arasında önemli bir köprü görevi gören muhtarlıklarımız aynı zamanda halkın sesi olmaktadır. Hiçbir ayrım gözetmeden bütün mahallelerimize eşit hizmet götürüyoruz, bunu yaparken de muhtarlarımızın istek ve önerilerine büyük önem veriyoruz. İstişare toplantıları ile de zaman zaman bir araya geliyoruz. Bu sene yine Kızılcahamam'da aileleriyle birlikte muhtarlarımızla bir araya geldik, değerlendirmelerde bulunduk. İş birliği içinde Keçiören'in mutluluğu, huzuru için çalışmaya devam edeceğiz. " ifadelerini kullandı.

Başkan Ak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatından sonra Muhtar İşleri Müdürlüğü’nü kuran ilk belediye olduklarına da dikkat çekerek, “Muhtarlarımızın hizmet kalitesini artırmak için 45 muhtarlık binamızı yenileyerek  modern bir görünüme kavuşturduk." bilgisini de verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
Ankara'nın
Ankara'nın "kuş cenneti" 200 kuş türüne ev sahipliği yapıyor