Keçiören’de Seçim Yarışı Kızıştı! Güçlü Şenel’den...

Keçiören'de Seçim Yarışı Kızıştı! Güçlü Şenel'den Turgut Altınok'a 'Kule' Eleştirisi...

Millet İttifakı’nın Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, rakibi Cumhur İttifakı’nın adayı Turgut Altınok’un üç dönem belediye başkanlığı yaptığını hatırlatarak, “Artık heyecanı kalmadı.  Ortada bir tek projesi var o da kule.  Oysaki benim Keçiören’e vereceğim bir heyecanım var” dedi. Şenel, Keçiören’e ilişkin projelerini 1 Mart’ta açıklayacağını bildirdi.

25 Şubat 2019 - 10:51

Millet İttifakı Keçiören Belediye Başkan Adayı Güçlü Şenel, dün Çorum İli Osmancık İlçesi Baltacı Mehmet Paşa ve Yasiyen Köyleri Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti. Şenel, ziyarette şöyle konuştu:
“25 yıldır belediyeleri aynı zihniyet yönetiyor. Yine 17 yıldır ülkeyi Ak Parti yönetiyor. Ancak hala Keçiören’e verilen hiçbir söz tutulmadı. Şimdi de tutturmuşlar bir beka sorunu. Beka için ilk kanını verecek kişi benim ama ne bekası! Domates biber satmak mı beka? Biz belediye seçimi yapıyoruz. Belediye başkanı, belediye meclis üyeleri, muhtar seçiminin beka ile ne alakası var!"

 

“ŞİMDİ BİR DAHA İSTİYOR”
Toplantıda rakibi Altınok’u eleştiren Şenel, “Altınok üç dönem belediye başkanlığı yaptı. Artık heyecanı kalmadı. Şimdi bir daha istiyor. Oysaki benim Keçiören’e vereceğim bir heyecanım var. Keçiören için projelerimi 1 Mart’ta açıklayacağım” dedi. Şenel, şunları kaydetti:

 

“KULE KEÇİÖREN’E ATILMIŞ EN BÜYÜK KAZIK”
“Turgut Altınok’un ortada bir projesi var o da kule. Bu kule maalesef Keçiören’e atılmış en büyük kazıktır. Buraya 20 milyon harcandı ve 16 yılda bir türlü bitirilemedi. Yıkmak için de bir 20 milyon lazım. Kuleyi yapmak isteyen de yıkmak isteyen de aynı partiden maalesef.”

 

“KEÇİÖRENLİLERE SORMADAN YAPMAYACAĞIZ”
Şenel,  “Türkiye’nin en yüksek kulesi” olması hedefiyle Keçiören’de 2003’te temeli atılan ancak 16 yılda bir türlü tamamlanamayan Cumhuriyet Kulesi’ne ilişkin planını önümüzdeki günlerde açıklayacağını belirtti. Şenel, “Belediye başkanı seçilirsem Keçiören’i kadınlarımız ve gençlerimizle birlikte yöneteceğiz. Keçiörenlilere sormadan herhangi bir faaliyette bulunmayacağız” dedi.

 

“TÜM BİLBOARDLARA  RESMİNİ ASMIŞLAR”
Şenel, ayrıca, “Keçiören’de tüm billboardlara Altınok’un resmini asmışlar. Ben akşam bayrak asıyorum sabah geliyorum ki bayrakları kesmişler. Kessinler yine asacağız” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı
Ankara'da koronavirüs denetimlerinde ceza yağdı
Ankara'nın 5 ilçesinde su kesintisi
Ankara'nın 5 ilçesinde su kesintisi