Keçiören’in ’O’ Sokağında Asfalt Serimi Başladı

Keçiören'in 'O' Sokağında Asfalt Serimi Başladı

Keçiören Belediyesi, ilçenin en geniş sokaklarından Şair Dertli Sokak’ta asfalt kazım işlemini tamamlayarak sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi başlattı

19 Ekim 2018 - 12:38 - Güncelleme: 19 Ekim 2018 - 12:38

Keçiören Belediyesi, ilçenin en geniş sokaklarından Şair Dertli Sokak’ta asfalt kazım işlemini tamamlayarak sıcak asfalt serimi ve çevre düzenlemesi başlattı.

Eski asfaltı kazma işlemini tamamlayan Keçiören Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sıcak asfalt serimine başladı. Böylece daha modern bir görünüme kavuşacak olan sokakta ulaşım da daha rahat sağlanacak. Keçiören’in ana harterlerinden Kızlarpınarı Caddesi’ne alternatif olarak da kullanılan Şair Dertli Sokak’ta yürütülen asfaltlama çalışmasının, özellikle sabah saatlerinde oluşan trafik yoğunluğunu rahatlatılması bekleniyor.

 

YOL ÇALIŞMALARI İHTİYACA GÖRE YAPILIYOR

Altyapı çalışmalarını cadde ve sokakların ihtiyaçlarına göre yaptıklarını söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, “ Özellikle yoğun olarak kullanılan cadde ve sokaklarımızın ulaşıma daha elverişli hale gelmesi için çeşitli yol çalışmaları yürütüyoruz. Keçiören, engebeli bir alanda yer aldığı için yol çalışmalarına ve ihtiyaç duyulan bölgelerin çevre düzenlemelerine özen gösteriyoruz.  Cadde trafiğinin rahatlaması adına alternatif yollar geliştirerek trafik sıkıntısı yaşamayan bir ilçe tasarlıyoruz. Mevcut yollarımızın kullanım değerini artırmak için ekiplerimiz canla başla çalışıyor” diye konuştu.

Keçiören’de cadde ve sokaklarda denetimi artıran Başkan Ak, ihtiyaç duyulan her bölgede asfaltlama çalışmalarının yapıldığını belirtti. ​

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te su faturalarına Korona virüs tedbiri
Başkent'te su faturalarına Korona virüs tedbiri
Mamak'ın dört bir yanı dezenfekte ediliyor
Mamak'ın dört bir yanı dezenfekte ediliyor