Kiralık Aşk’ta Defne’nin Dansı Olay Yarattı

Kiralık Aşk'ta Defne'nin Dansı Olay Yarattı

Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk 57. yeni bölümüyle Cuma akşamı ekranlara geldi. Ekranların fenomen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

24 Ekim 2016 - 08:50 - Güncelleme: 25 Ekim 2016 - 09:51

Star TV'de yayınlanan Kiralık Aşk 57. yeni bölümüyle Cuma akşamı ekranlara geldi. Ekranların fenomen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Ömer'in Defne'nin öpmesiyle başlayan yeni bölümde olaylar iyice karıştı. Kafası karışan Defne, Passionis'in Vanni ile aynı tarasımı çizmesi üzerine Ömer'in yanından ayrılmadı. Her anında birbirlerine destek olan ikili arasında git gide yakınlaşma sağlanıyor. Yeni bölümlerinde Passionis'in Vanni ile arasındaki tasarım sorunu çözülecek mi? 

28 Ekim Cuma günü 58. bölümü ile ekranlara gelecek olan Fenomen dizide sürpriz gelişmeler yaşanacak. Vanni ile Passionis arasında sorunlar çöülüp, bir parti organizasyonunda birleşme sağlanıyor. Giydiği gömlek ile çok konuşulan Ömer'in yakışıklılığı tüm binada konuşuluyor. Ömer'in o halini çok merak eden Defne, Ömer'i görme çabasına giriyor. Yaptığı planın tuttuğunu düşünen Defne'nin dansı ise yeni bölümlerinde olay yaratacağa benziyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
Kamu bankalarından 4 yeni kredi destek paketi
AŞTİ'de ek sefer yoğunluğu
AŞTİ'de ek sefer yoğunluğu