Konya Yolu’nda Yüksek Gerilim Trafiği! Vatandaş Sosyal Medyadan...

Konya Yolu'nda Yüksek Gerilim Trafiği! Vatandaş Sosyal Medyadan İsyan Etti...

Yüksek gerilim hattı çalışması nedeniyle Konya Yolu bir süreliğine çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Hafta sonunu Gölbaşı'nda değerlendirmek için yolu kullanan Ankaralılar, yaklaşık 1 saat yolun açılmasını bekledi.

03 Eylül 2018 - 12:49 - Güncelleme: 03 Eylül 2018 - 12:49

Konya Yolu'nun bir kısmı çift taraflı olarak trafiğe kapatıldı. Yüksek gerilim hattında oluşan arızanın giderilmesi için yol 1 saat süreyle trafiğe kapalı kaldı. Bu sürede, kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Whatsapp hattı üzerinden Haber Ankara'ya ulaşan vatandaşlar, Konya Yolu'nun çift taraflı olarak trafiğe kapatılmasına anlama veremediklerini söyledi. Ayrıca, bazı vatandaşlar sosyal medya üzerinden de isyan etti. Paylaşılan fotoğraflar da ise, arabalarından inip Konya Yolu'nda ya da orta refüjde yürüyen insanlar dikkat çekti.

 

 

"HAFTA SONU GÜNDÜZ VAKTİ NE ÇALIŞMASI?"

Ankaralıların hafta sonlarını Gölbaşı'nda Mogan Gölü kenarında değerlendirdiğini ifade eden vatandaşlar, hem sosyal medya üzerinden  hem de Haber Ankara Whatsapp ihbar hattı üzerinden şu yorumlarda bulundu:

"Hava almak için yola çıktık ama yolda kaldık. 45 dakikadan fazla süredir trafiğin açılmasını bekliyoruz. Önce Kepekli Kavşağı'ndaki yol çalışmasına takıldık, yavaş yavaş ilerleyebildik. Sonra karşımıza bir de bu çıktı. Söylenen yüksek gerilim hattı çalışması olduğu. Neden hafta sonu gündüz vakti böyle bir çalışma yapılıyor? Ya da neden böyle bir çalışma yapılacağı duyurulmuyor? Duyurulsaydı, biz de 1 saat sıcağın altında beklemezdik."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Kanye West, ABD başkan adayı oldu
Halk Ekmek büfelerinde hizmet kalitesi artırılacak
Halk Ekmek büfelerinde hizmet kalitesi artırılacak