ANASAYFA Kültür-sanat Müze kartı almak isteyenlerin dikkatine! Detaylar belli oldu

Müze kartı almak isteyenlerin dikkatine! Detaylar belli oldu

Müzeleri gezmeyi seven birçok kişi müze kartının nereden nasıl alınacağını merak ederken bu konu hakkında net bir bilgi paylaşım gündeme geldi ve işte haberin tüm detayları..
Müze kartı almak isteyenlerin dikkatine! Detaylar belli oldu

Alınan bilgiler neticesinde müze kart sahibi olmak isteyen birçok kişi kartın nereden alınacağını merak ederken bu konu hakkında açıklamalar yapıldı. Bunun ile birlikte müze kart sahibi olmak isteyenler kart basım istasyonlarından müze kartı alabilirler.

Peki ama kart basın istasyonlarında müze kartı almak için hangi belgelere ihtiyaç vardır ve işte detayları haberimiz de açıkladık..

Ankara'da müze kart geçen yerler | Oraya Nasıl Giderim.COM

HANGİ BELGELERE İHTİYAÇ VAR?

Müze kart sahibi olmak isteyen kişiler kart basım istasyonlarına giderek yanlarında fotoğraflı T.C kimlik kartı başta olmak üzere pasaport ya da sürücü belgesini göstererek kolaylıkla müze kart alabilirler.

Bunun ile birlikte ayrıca müze kart almak isteyen kişiler müze.com.tr adresinden de talep edilen bilgileri girdikten hemen sonra kredi kartı ile müze kartı alma hakkına sahip olabiliyorlar. Müze kartı bulunan kişiler Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belirlenen müzelere ücretsiz bir şekilde giriş sağlayabiliyorlar.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara merkezli 29 ilde ehliyet sınavındaki düzeneğe ilişkin operasyon 270 gözaltı!

Ankara merkezli 29 ilde ehliyet sınavındaki düzeneğe ilişkin operasyon 270 gözaltı!