En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kutsi'den Bomba Gibi Klip: ''Yapma Dedim Sana''

Müzik 10.07.2017, 15:44

Şarkıcı Kutsi’nin yeni şarkısı “Yapma Dedim Sana” video klibi yayınlandı. 

Ünlü sanatçı oynadığı dizinin final yapmasının ardından Mavi albümü'ne hız vermişti. Çalışmalar sonucunda Pazartesi günü albüm müzik marketlerde kendisine yer buldu. Kutsi'nin hayranları uzun bir süredir yeni albümü bekliyorlardı. 

Kutsi, dört yıl aradan sonra yeni albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. Albümde Kutsi’nin söz ve bestelerinin yanı sıra Yıldız Tilbe, Altan Çetin ve Mert Ekren gibi müzik dünyasının önemli isimlerinin de imzası yer alıyor.

14 şarkının yer aldığı albümde ilk olarak sözü ve müziği Altan Çetin imzalı ‘Yapma Dedim Sana’ şarkısına Tülay İbak yönetmenliğinde klip çekildi. Klasikleşmiş Kutsi şarkılarının tadını taşıyan eserlerin yer aldığı ‘Mavi’ albümü bugün Poll Production etiketi Polat Yağcı prodüktörlüğünde müzik marketlerdeki yerini aldı.

maj fotoğrafları için Selda Başkaya’nın objektifine poz veren Kutsi’nin fotoğraf çekimleri Ömerli Binicilik Kulübü’nde gerçekleşti.
Albümün ilk video klibi ‘Yapma Dedim Sana’ şarkısına geldi. Tülay İbak yönetmenliğinde Maslak Film Sokağı Stüdyoları’nda çekilen klipte, Kutsi’ye Brezilyalı model Izaeli eşlik etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!