Lokman Ertürk Kahramankazanlılar’ın Ailesinden Biri Gibi Oldu

Lokman Ertürk Kahramankazanlılar'ın Ailesinden Biri Gibi Oldu

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 81 ilden göç eden vatandaşların barış ve huzur içerisinde yaşadığı ilçede yaptığı ev ziyaretleriyle vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor.

29 Ekim 2018 - 10:17 - Güncelleme: 31 Ekim 2018 - 10:10

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, 81 ilden göç eden vatandaşların barış ve huzur içerisinde yaşadığı ilçede yaptığı ev ziyaretleriyle vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmıyor. Ziyaret ettiği evlerde aileden biri gibi karşılanan Başkan Ertürk, “Kahramankazan’da nüfusu 53 bine yaklaşan büyük bir aileyiz. Ailemizle 15 yıldır gece gündüz demeden sürekli olarak birlikteyiz” dedi.

Kahramankazan’da yaşayan vatandaşları bir an olsun yalnız bırakmayan Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ev ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Ertürk, ziyaret ettiği evlerde vatandaşlarla yakından ilgileniyor. Vatandaşlarla sohbet eden Ertürk, bir ihtiyaçları ya da sıkıntıları olup olmadığını vatandaşlara sorarak, isteklerini dinliyor. Ziyaret ettiği evlerde aileden biri gibi karşılanan Başkan Ertürk, vatandaşların yoğun sevgi ve ilgisiyle karşılaşıyor. Başkan Ertürk’e ev ziyaretleri kapsamında eşi Meral Ertürk de eşlik ediyor.

 

"15 YILDIR BİRLİKTEYİZ"

Lokman Ertürk, başkan seçildiği 2004 yılından bu yana sürekli vatandaşla iç içe olduğunu belirterek, “Kahramankazan’da nüfusu 53 bine yaklaşan büyük bir aileyiz. 81 ilden gelen vatandaşlarımızın yaşadığı Kahramankazan’da, bu ailenin fertleri olarak barış, kardeşlik ve huzur içerisinde yaşıyoruz. Vatandaşlarımızla 15 yıldır gece gündüz demeden bir arada oluyoruz. Tüm acı ve mutlu günlerimizde birbirimize destek oluyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını birlikte çözüyoruz. Ziyaretlerimizde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi’nin selamlarını kendilerine iletiyorum, bu vatandaşlarımızı oldukça mutlu ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ve gösterdiği istikamet doğrultusunda halkımızın mutluluğu ve refahı için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..