LÜTFEN DİKKAT! Çarşamba Günü ’’O’’ İlçede 33 Saat...
Reklam
  • Reklam

LÜTFEN DİKKAT! Çarşamba Günü ''O'' İlçede 33 Saat Sular Yok

Ankara Su Ve Kanalizasyon İdaresi(ASKİ), Ankara'nın büyük ilçesinde su kesintisi yapılacağını duyurdu. İşte su kesintilerinin sona ereceği saatler...

08 Şubat 2018 - 10:00 - Güncelleme: 08 Şubat 2018 - 11:00

Ankara Su Ve Kanalizasyon İdaresi(ASKİ), Ankara'nın büyük ilçesinde su kesintisi yapılacağını duyurdu. İşte su kesintilerinin sona ereceği saatler...

 

ASKİ'den yapılan açıklamaya göre Ankara'nın Mamak ilçesinde "Hızlı tren ve banliyö hattı çalışmaları nedeniyle" sular kesilecek. 7 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 08:00'da başlayacak su kesintisi, 8 Ocak 2018 Perşembe günü saat 17:00'a kadar 33 saat boyunca sürecek. 

 

ASKİ'den yapılan açıklamada; ''Hızlı tren ve banliyö hattı çalışmaları nedeniyle Mamak İlçemizin bazı mahallelerini besleyen Ø700 mm çapındaki ductil içmesuyu boru hattının, daha önce döşenen içme suyu boru hattına deplase (yer değiştirme) işlemlerine istinaden 5 noktada bağlantı yapılacağından aşağıda belirtilen Mahallelerimizde 33 saat süreyle (07.02.2018 günü saat 08.00 ile 08.02.2012 günü saat 17.00 tarihleri arasında) su kesintisi yapılacaktır'' ifadeleri kullanıldı.

 

ETKİLENECEK BÖLGELER

Köstence Mahallesi

Üreğil Mahallesi

Boğaziçi Mahallesi

Dutluk Mahallesi

Fahri Korutürk Mahallesi

Küçük Kayaş Mahallesi

Büyük Kayaş Mahallesi

Şahap Gürler Mahallesi

Ortaköy Mahallesi

Tepecik Mahallesi

 

 

ASKİ yetkilileri, arıza giderilme saatinin konuma ve arıza büyüklüğüne göre birkaç saat farklılık gösterebileceğini belirttiler. 


Haber Ankara olarak, bu bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızın su kesintilerine karşı tedbirli olmalarını tavsiye ediyoruz.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'dan İsimler De Var! MHP'nin 5'i Büyükşehir 12 Belediye Başkan Adayı Belli Oldu....
Ankara'dan İsimler De Var! MHP'nin 5'i Büyükşehir 12 Belediye...
Özhaseki'den Ankara Adaylığı Açıklaması: İnkar Edecek Değilim
Özhaseki'den Ankara Adaylığı Açıklaması: İnkar Edecek...