ANASAYFA Magazin Ayrıldıkları düşünülen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinden ters köşe!

Ayrıldıkları düşünülen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinden ters köşe!

Yasak Elma dizisinin setinde tanışan ve arkadaşlıklarını aşka dönüştüren Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan ikilisi ters köse yaptı. Çift, dolu dizgin aşk yaşarken bir anda ayrılık haberleri ile herkesi şoke etti. Bir süredir ayrı oldukları düşünülen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinden neyse ki sevindiren haber geldi. Cavadzade, sevgilisinin özlemine dayanamadı ve dizi çekimleri için Hatay'da olan Alkan'ı ziyarete gitti.
Ayrıldıkları düşünülen Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan çiftinden ters köşe!

Bir dönem birlikte rol aldıkları dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan, ilişkileriyle magazin gündemine damga vurmuştu. Aşklarını ilan ettikten sonra sosyal medyada boy boy fotoğraflarını paylaşan aşıklara kısa sürede nazar değdi. Yaşadıkları aşk ile herkesi büyüleyen çift, evlilik yolunda hazırlık yaparken, ayrılık haberleri ile bomba etkisi yarattı. Bir süredir ayrı oldukları düşünülen Nesrin Cavadzade ile Gökhan Alkan cephesi ters köşe yaptı. Şimdilerde atv ekranlarının fenomen yapımlarından olan 'Kalp Yarası' adlı dizide rol alan Alkan'ı, Hatay'a ziyarete giden Cavadzade dikkat çekti.

UNUTMAK İÇİN TATİLE ÇIKTI

Oyuncu çift, ayrılık kararı öncesi evlilik hazırlıklarına başlamıştı. Ortaya atılan ayrılık iddiaların sebebi ise Alkan'ın evlilik istememesi gösterilmişti. Yaşanan ayrılığın ardından güzel oyuncu, dizideki kız arkadaşları ile uzun süre tatil yaprak kafa dağıttı.

BİR ARADA GÖRÜNTÜLENDİLER

Sık sık kareler paylaşan Cavadzade'nin Alkan'ı çabuk unuttuğunu düşünürken dün Twitter'da ortaya çıkan o görüntüler herkesi şoke etti. ATV ekranlarının fenomen yapımlarından olan ' Kalp Yarası' adlı dizide rol alan Alkan'ı, Hatay'a ziyarete giden Cavadzade dikkat çekti. Çiftin yan yana görüntüleri barıştıklarına yorulurken, aylar sonra birlikte görüntülenen oyuncu çiftin hayranları çok sevindi.

HATAY'A GİDEREK ZİYARET ETTİ

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bakan Yanık'tan yeni 'Elmalı Davası' açıklaması: Çizimler bu dosyaya ait değil

Bakan Yanık'tan yeni 'Elmalı Davası' açıklaması: Çizimler bu dosyaya ait değil