ANASAYFA Magazin Eda Ece, Ebru Şahin'i takipten çıktı!

Eda Ece, Ebru Şahin'i takipten çıktı!

Ünlü oyuncu Eda Ece, Türkiye - Fransa maçı bitiminde paylaşımda bulunarak sevgilisi Buğrahan Tuncer'i hedef alan Cedi Osman'ın eşi meslektaşı Ebru Şahin'e manidar bir hamlede bulundu ve Instagram hesabından takipten çıktı. Ebru Şahin ise güzel oyuncuyu hala takip ediyor.
Eda Ece, Ebru Şahin'i takipten çıktı!

A Milli Basketbol Takımı ile Fransa, 2022 Avrupa Şampiyonası son 16 turunda karşı karşıya geldi. Mücadeleyi Fransa uzatma çeyreğinde 87-86 kazandı. Karşılaşma sonrası Cedi Osman'a maçın normal süresinin son saniyelerinde kaçırdığı serbest atışlar sonrası tepki gösterilirken, milli basketbolcunun eşi Ebru Şahin'den ise dikkat çeken bir açıklama gelmişti. 

Paylaşımında eşi Cedi Osman'a tepki gösteren bir başka basketbolcu Buğrahan Tuncer ile sevgilisi Eda Ece'ye gönderme yapan Ebru Şahin tepkilerin hedefi olmuştu. 

"Art niyet ve bireysellik budur"

Milli basketbolcu Buğrahan Tuncer'in açıklamalarına gönderme yapan Cedi Osman'ın eşi Ebru Şahin yaptığı paylaşımda, "Turnuva boyunca oyuncular yorgunluktan ve mücadeleden bayılacakken turnuvada 1 maç toplam 10 dakikası olmayanlar gününe şükredip takımına teşekkür edeceğine hatırlatma yapıyor, art niyet ve bireysellik budur. Böyle star olamazsınız ama nankör evet." ifadelerini kullanmış, tepkiler sonrası paylaşımını silmişti.

Tüm bu gelişmelerin ardından basketbolcu Buğrahan Tuncer'in sevgilisi oyuncu Eda Ece ise meslektaşı Şahin ile polemiğe girmeden 12 Dev Adamı tebrik etmişti. 

"Eda Ece Ebru Şahin'i takipten çıkardı"

Eda Ece bu paylaşımının ardından Ebru Şahin'e manidar bir hamlede bulunarak Instagram hesabından takipten çıktı. Ebru Şahin'in ise güzel oyuncuyu hala takip ediyor olması da dikkatlerden kaçmadı. 

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gençlerbirliği Sözcüsü Çolakoğlu: Gerçekten yazık oldu bize!

Gençlerbirliği Sözcüsü Çolakoğlu: Gerçekten yazık oldu bize!