ANASAYFA Magazin Hande Erçel'den eski dostu ve Murat Dalkılıç'ın yeni aşkı olan Sitare Akbaş'a hamle!

Hande Erçel'den eski dostu ve Murat Dalkılıç'ın yeni aşkı olan Sitare Akbaş'a hamle!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç'la uzun süreli ilişkisini geçtiğimiz yıl sonlandıran ve meslektaşı Kerem Bürsin'le yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, eski aşkı Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan rol arkadaşı sosyal medya hesabından Sitare Akbaş'ı sildi. Ünlü oyuncunun ardından Akbaş'tan da karşı hamle geldi.
Hande Erçel'den eski dostu ve Murat Dalkılıç'ın yeni aşkı olan Sitare Akbaş'a hamle!

Hande Erçel ile yollarını ayırdıktan sonra yalnızlığı seçen Murat Dalkılıç, gönlünü eski sevgilisinin rol arkadaşı Sitare Akbaş'a kaptırmıştı. Çift, iki hafta önce Etiler'de objektiflere yansımıştı. Erçel'in bu birlikteliğe ne tepki vereceği merak konusu olmuştu.

SÜRPRİZ HAMLE

Hande Erçel ve Sitare Akbaş birbirlerini sildiler

Rol arkadaşı Kerem Bürsin ile mutlu birlikteliği süren Hande Erçel'den sürpriz hamle geldi. Erçel, eski aşkı ile aşk yaşayan yakın dostu Akbaş'ı sosyal medyada takipten çıktı.Ünlü oyuncunun ardından Sitare Akbaş'tan da karşı hamle geldi. Akbaş da Erçel'i Instagram'dan silerek, aralarındaki bağların koptuğunu gözler önüne serdi.
Murat Dalkılıç, iki hafta önce sevgilisi Sitare Akbaş ile birlikte Etiler'deki bir mekandan çıkarken görüntülenmişti. Birçok kez gazetecilerin ilişkisi hakkındaki sorularına sitem eden 38 yaşındaki Dalkılıç, suskunluğunu korumuştu.

'HANDE' SORUSU GÜLDÜRDÜ

Akbaş ise muhabirlerin, "Arkadaşınız Hande Erçel ile aranızın açıldığı doğru mu?" sorusuna gülümsemek ile yetinmişti. İkili, ardından araçlarına binerek, hızla gözlerden kaybolmuştu.

"DOSTÇA AYRILDIK" DEMİŞTİ

Şarkıcı Murat Dalkılıç ve oyuncu Hande Erçel, geçtiğimiz sene ilişkilerini sonlandırmıştı. Erçel, yaptığı açıklamada Dalkılıç ile dostça ayrıldıklarını belirtmişti.

Ayrılık sonrası konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmayan şarkıcı, Erçel'i silmişti. Dalkılıç'ın bu hamlesinin ardından Hande Erçel de eski sevgilisini sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ay Yıldız Projesi'nin temelini attı! Düşmana korku dosta güven veren bir sistem!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ay Yıldız Projesi'nin temelini attı! Düşmana korku dosta güven veren bir sistem!