ANASAYFA Magazin Hande Erçel'den Kaan Yıldırım itirafı!

Hande Erçel'den Kaan Yıldırım itirafı!

Güzel oyuncu Hande Erçel, dizi setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı meslektaşı Kerem Bürsin ile geçtiğimiz aylarda ilişkisini noktalamıştı. Özel hayatıyla sık sık magazinde yer alan Hande Erçel, Kaan Yıldırım'la aşkını sonunda itiraf etti.
Hande Erçel'den Kaan Yıldırım itirafı!

Yeni bir aşka yelken açtığı Kaan Yıldırım ile Londra tatilinden dönen Hande Erçel, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı.

Yüzünün güldüğü görülen 28 yaşındaki oyuncu, aşk hayatıyla ilgili konuştu. Keyfinin çok yerinde olduğunu belirten Erçel, "Her şey yolunda, çok iyiyim” dedi.

"Her şey yolunda"

Londra tatili sorulan güzel oyuncu, "Bu aralar birazcık tatil yaptım, evet” yanıtını verdi. Erçel, Kaan Yıldırım’la birlikteliğiyle alakalı ise şu açıklamayı yaptı:

"Ben çok iyiyim, her şey yolunda. Çok güzel."

İş toplantılarına start verdiğini belirten Erçel, "Artık iş, yoğunluklar başladı. İş yapacağız ama henüz net değil. Net olduğu zaman söyleyeceğim. Yazı çalışarak geçirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Son olarak final yapan 'Sen Çal Kapımı' dizisinde rol alan oyuncu, "Sinema mı, yoksa dizi mi olacak?" sorularına, "İkisi de olur, hiç fark etmez. Aşırı özledim çalışmayı, hiç sormayın. Uzun zaman oldu. Eylülden beri çalışmıyorum” yanıtını verdi.

Kerem Bürsin sorusuna sinirlendi

Erçel, "Yeğeniniz Mavi’yle (ablası Gamze Erçel'in kızı) tatile çıkmayı düşünmüyor musunuz?" sorusunu ise "Her dakika Mavi’yleyim. O yüzden bu tatil bana çok iyi geldi. Mavi’yle sekiz ayını dolu dolu yaşayabildim. Onun dışında tatil yok, iş modu" şeklinde cevapladı.

Eski sevgilisi ve son dizisindeki partneri Kerem Bürsin’le ayrıldıkları hatırlatılan ünlü oyuncu, "Arkadaşlığınız devam ediyor mu?" sorusu üzerine, "Çok gereksiz bir soru oldu. Olur mu öyle şey? Bu şeyleri konuşmayalım hiç, gerek yok" dedi.

Rol arkadaşı çıktılar

2019 yılında 'Halka' adlı dizide rol arkadaşı olan Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, geçtiğimiz ay Emirgan'da bir mekanda eğlenmişti. Gece boyu samimi oldukları iddia edilen çift, çıkışta Yıldırım’ın arabasına binmişti. Arka koltuğa binen ikili, basın mensuplarına görüntü vermek istemese de planları tutmamıştı. Anadolu Yakası’na geçerken çevirmeye yakalanan çift, kameraları görünce küçük bir şaşkınlık yaşamıştı. Sorulara cevap vermeyen oyuncular, Erçel’in Beykoz’daki evine gitmişti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
İrfan Can Kahveci ve Gözde Kahveci'nin en mutlu günü

İrfan Can Kahveci ve Gözde Kahveci'nin en mutlu günü