ANASAYFA Magazin Kerem Bürsin cephesinden yeni ilişki açıklaması

Kerem Bürsin cephesinden yeni ilişki açıklaması

Gündemi meşgul eden aşk dedikodularıyla ilgili açıklama yapan Bursin'in menajerlik şirketi, "Kerem'in hayatında kimse yok, yoğun tempoda çalışıyor" ifadelerini kullandı.
Kerem Bürsin cephesinden yeni ilişki açıklaması

Sen Çal Kapımı dizisinde partner olan ve arkadaşlıkları aşka dönüşen Hande Erçel ile Kerem Bürsin'in Maldivler tatilinde ortaya çıkan kareleri ilişkilerini belgelemişti. Magazin basınının en gözde çiftlerinden olan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, kısa bir süre önce ayrılık kararı almıştı. Bursin'in adı şimdilerde ise adı spor spikeri Elif Gökalp ile anılıyor.

spor spikeri Elif Gökalp

İddialar üzerine ünlü oyuncu Kerem Bürsin'in bağlı olduğu menajerlik şirketi konu hakkında yazılı bir açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada, "Son zamanlarda basında yer alan haberler için maalesef böyle bir dönemde bir açıklama yapma gereği duymaktayız. Dünyanın ve ülkemizin geçtiği bu sancılı ve hoş olmayan süreçte gündemin bu şekilde meşgul edilmemesini isteriz. Kerem Bürsin adının geçtiği haberler hiçbir şekilde doğru değildir. Ajansı ve kendisi dışında çıkan haberlerin hiçbir doğruluk payı yoktur. Oyuncumuz Kerem'in hayatında kimse olmamakla birlikte işlerimize her zaman ki yoğun tempo ile devam etmekteyiz. Değerli magazin mensuplarının da bu süreç içerisinde sadece oyuncumuza değil ama herkese böyle hassas bir dönemde saygı duyulmasını rica ederiz" ifadelerine yer verildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Fetullah Gülen'in yeğeni serbest bırakıldı!

Fetullah Gülen'in yeğeni serbest bırakıldı!