ANASAYFA Magazin Müge Anlı Büyükşen cinayeti son çare hipnoz! Büşra Büyükşen itiraf edecek mi?

Müge Anlı Büyükşen cinayeti son çare hipnoz! Büşra Büyükşen itiraf edecek mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen ve tüm Türkiye'nin katilini merak ettiği Büyükşen cinayetinde bugün önemli gelişmeler yaşandı. 2 Temmuz canlı yayın programıyla sezon finali yapan programda, komşu detayı dikkat çekti. Her zamanki gibi şüphelerin odağındaki isim olan Büşra Büyükşen'in verdiği ifadeler bugünde dikkatlerden kaçmadı. Dün canlı yayında isyan ederek ağlayan Büşra Büyükşen, bugünkü programda ne yaptı? Cinayeti itiraf edecek mi? Programda neler yaşandı? İşte detaylar..
Müge Anlı Büyükşen cinayeti son çare hipnoz! Büşra Büyükşen itiraf edecek mi?

Müge Anlı'nın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen ve  tüm Türkiye'nin katilini merak ettiği Büyükşen cinayetinde bugün önemli gelişmeler yaşandı. 2 Temmuz canlı yayın programıyla sezon finali yapan programda, komşu detayı dikkat çekti.Her zamanki gibi şüphelerin odağındaki isim olan Büşra Büyükşen'in verdiği ifadeler bugünde dikkatlerden kaçmadı. Dün canlı yayında isyan ederek ağlayan Büşra Büyükşen, bugünkü programda ne yaptı? cinayeti itiraf edecek mi? Programda neler yaşandı? İşte detaylar..

Tüm Türkiye, Müge Anlı'da masaya yatırılan Büyükşen cinayetine kilitlendi. Bügünkü canlı yayında yine akılalmaz iddialar ortaya atıldı. Köyde evlerin birbirine çok benzediği, Büyükşen çiftinin yan komşunun evli bir kadını 300 lira dolandırdığı, yasak aşkının yakınlarının kiralık katil tuttuğu, katillerin ise evleri karıştırarak Büyükşen ailesinin evine girdiği, Metin Büyükeşen ve eşi Necla Büyükşen'i öldürdüğü tartışıldı. Korkunç olay aydınlatılmaya çalışılıyor.

YAN KOMŞU İFADE VERDİ

Bugünkü sezon finali yayınında komşu detayı dikkat çekti. Yan komşunun ifadeleri karşısında sessiz kalan Büşra Büyükşen yine eleştirilerin odağındaki isim oldu. Cinayet araştırılmaya devam ediyor.

Ünlü sunucu Müge Anlı ve ekibi sezon arasına girdi.

NELER OLMUŞTU?

Dünkü yayınlanan programda ağlayan ve isyan eden Büşra Büyükşen tepkilerin hedefi olmuştu.

YAYINDAN SONRA BÜŞRA BÜYÜKŞEN KENDİNDEN GEÇTİ

Büşra Büyükşen annesi ve babasının katilini gören tek tanık olduğu için ondan bir itiraf bekleniyor. Fakat Müge Anlı dün canlı yayın sonunda Büşra Büyükşen'i çok sıkıştırmasına rağmen Büşra hiç oralı olmadı. Büşra Büyükşen'in yayından sonra sinir krizi geçirdiğini ise bugünkü yayında Müge Anlı paylaştı.

Büşra Büyükşen "Yeter artık! Bıktımmmm. Niye kimse bana inanmıyor" diyerek başörtüsünü dağıtacak şekilde ağladı. 

Büyükşen çiftinin büyük oğlu doktor Osman Büyükşen de aynı şekilde isyan etti. Teyzesi ve eniştesine kızan Osman Büyükşen  "Ben artık bıktım, dedikoduları buraya getirmenizden. Bana isim verin kim kim? Bunlar masumlar mı değiller mi? artık çıksın ortaya" diyerek feryad etti.

BÜŞRA BÜYÜKŞEN ALKOLLÜ MEKANA MI GİTTİ

Büşra Büyükşen'in teyzesi ve eniştesi Büşra'yı alkollü mekana giderken görenlerin olduğunu söyledi.

Müge Anlı: Büşra'nın alkollü mekana gittiğini kim gördü?

Teyzesi:Teyzenin damadı görmüş. 

Eniştesi: Bosna'da gazinolarda geziyor dediler bana. 

Müge Anlı: Öyle bir şey olsa bin kişi arardı bizi gördük diye.

BÜYÜKŞEN OLAYININ GEÇMİŞİ

İddiaya göre, 3 Eylül 2018 tarihinde başına kar maskesi geçiren kişi Metin Büyükşen'e ait eve, kapısı açık olduğu sırada girdi. Kimliği belirsiz saldırgan, emekli memur Metin Büyükşen'e elindeki pompalı tüfekle ateş etti.

Necla Büyükşen'e de ateş eden saldırgan, tüfeğin dipçiğiyle çiftin kızı Büşra'yı yaralayarak kaçtı. Başına aldığı darbeyle yaralanan Büşra Büyükşen, olay sonrası komşulardan yardım istedi.

Komşularının otomobiline binen Büyükşen, jandarmaya giderek, olayı anlattı. Eve gelen jandarma ekipleri, Necla- Metin Büyükşen çiftinin cansız bedenlerini buldu.

Yaralı Büşra Büyükşen de sağlık görevlilerince ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırılıp, tedaviye alındı.

Olaydan sonra alınan Swap örnekleri, cinayet anının tek tanığı olan "Büşra Büyükşen"in canlı yayında verdiği çelişkili ifadeler, görgü tanıklarının beyanları, ve diğer birincil muhatapların tatmin etmeyen eksik anlatımları, kısacası Metin Büyükşen ile Nejla Büyükşen çiftinin öldürülmesiyle ilgili ortaya atılan iddialar her defasında oğlu ve gelini ile yaşadığı mehir tartışmasını işaret ediyor.

Yapılan araştırmaların ardından Betül Büyükşen ile Metin Büyükşen'in yaptığı telefon konuşmasından ses kayıtları Müge Anlı'nın programında dinletildi.

Konuşmada, mehir kavgasını çözmek isteyen baba gelinlerine mehir yerine bir araba, 25 bin TL para teklif ediyor. Ancak Betül mehirin hepsini istiyor ve anlaşamıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kurban Bayramı tatili ne zaman, kaç gün? Kurban Bayramına kaç gün kaldı?

Kurban Bayramı tatili ne zaman, kaç gün? Kurban Bayramına kaç gün kaldı?