ANASAYFA Magazin Şahika gitti İrem Sak'a teklif geldi! İrem Sak Yasak Elma dizisine mi geliyor?

Şahika gitti İrem Sak'a teklif geldi! İrem Sak Yasak Elma dizisine mi geliyor?

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'da kötü kadın Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade, geçtiğimiz günlerde set sırasında yaşadığı problemlerden dolayı diziden ayrılma kararı almıştı. Bu şok kararın ardından bir şok daha geldi. Yasak Elma'nın etkili ve başarılı kötü kadın karakteri Şahika'ya hayat veren Nesrin Cavadzade'nin yerine yasak elma ekibi İrem Sak'ı getirmek istedi. Yeni sezon için İrem Sak'a teklif gönderen ekip, henüz başarılı oyuncudan bir yanıt al
Şahika gitti İrem Sak'a teklif geldi! İrem Sak Yasak Elma dizisine mi geliyor?

Şevval Sam ve Eda Ece'nin başrolünde yer aldığı Yasak Elma'da bu sezon ayrılan ayrılana! Diziden bu sezon önce Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç ayrılmış ve seyirci ne olduğunu anlamamıştı. Dizide Halit Argun'un ayrılması şokunu yaşayan seyirci son olarak ise Şahika'nın vedası ile ne olduğunu anlayamadı.

Dizinin fenomen karakteri Şahika'nın bir anda ölmesi şaşkınlık yaratırken, Nesrin Cavadzade'nin diziden kovulduğu haberleri seyirciyi çileden çıkartmıştı. Şahika karakterinin yokluğuna asla alışmayacaklarını söyleyen izleyicilere sezon finali sonrası yeni ayrılık haberleri gelmişti.

Dizinin eğlenceli karakteri Zehra karakterini canlandıran Şafak Pakdemir ile diziye yeniden dönen Barış Kılıç da diziden ayrıldığını açıklamıştı. Bununla da bitmemiş yeni sezonda Hasan Ali Başkan karakterine hayat veren usta oyuncu Erdal Özyağcılar'ın da diziye veda ettiği açıklanmıştı.

"ŞAHİKA'YI UNUTTURACAK"

irem-sak-estetik-itirafi-1-5e8b00fa3eb40

Yasak Elma seyircisi bu ayrılıklarla 5. sezondan umutsuz iken bomba bir haber düştü! Edinilen bilgiye göre Şahika'nın yerini doldurmak için kafa patlatan Yasak Elma ekibi sosyal medya paylaşımları ile eğlenceli anlar yaratan sempatik oyuncu İrem Sak'ta karar kıldı.

Kulislerde konuşulana göre MedYapım bu ismi oldukça beğendi ve teklifi İrem Sak'a iletti. Şahika karakterinin yokluğunu unutturmak için güvenilen isim İrem Sak oldu.

Güldür Güldür, Yalan Dünya ve son olarak Çukur dizisinde yer alan İrem Sak'ın komedi ve entrikayı birleştireceği karakter şimdiden merak uyandırdı. Şu sıralar tatil yapan oyuncunun bu teklife ne yanıt vereceği merakla bekleniyor.

Peki Şahika'yı unutturabilecek mi?

Nesrin Cavadazade'de diziye sonradan girmiş ancak kalıcı olmayı başarmıştı. Özellikle bu sezon büyük beğeni toplayan ve fenomen haline gelen Şahika karakterinin diziden bir anda gönderilmesi büyük tepkilere neden olmuştu.

Şahika'nın yeri dolar mı bilinmez ancak İrem Sak'ın Şahika'nın boşluğunda eğlenceli ve entrika dolu bir karakter ortaya çıkartacağından şüphe yok. Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadaze arasındaki uyum bakalım İrem Sak'ta yakalanacak mı?

Yıldız, Ender ve Şahika 3'lüsü tarihe karışırken yeni 3'lünün ortaya neler çıkartacağı merak ediliyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABD Başkanı Joe Biden, İsrailli siyasetçinin önünde diz çöktü!

ABD Başkanı Joe Biden, İsrailli siyasetçinin önünde diz çöktü!