ANASAYFA Magazin Şevval Sam ve Eda Ece'den Yasak Elma setinden paylaşım: Şükür kavuşturana

Şevval Sam ve Eda Ece'den Yasak Elma setinden paylaşım: Şükür kavuşturana

Fox TV'nin sevilen ve entrikalarla dolu dizisi Yasak Elma 5. sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizide Ender ve Yıldız karakterini canlandıran iki yakın dost Şevval Sam ve Eda Ece'den ise set paylaşımı geldi. Fotoğrafı paylaşan Sam, "Şükür kavuşturana" dedi.
Şevval Sam ve Eda Ece'den Yasak Elma setinden paylaşım: Şükür kavuşturana

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay gibi isimlerin yer aldığı 'Yasak Elma' dizisi sete çıktı. Beşinci sezon çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin oyuncuları da setten kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Eda Ece ve Şevval Sam'dan da set paylaşımı geldi.

"ŞÜKÜR KAVUŞTURANA"

Eda Ece ile çektiği fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Sam, gönderisine; "Şükür kavuşturana" notunu düştü. Güzel oyuncunun paylaşımına beğeni ve yorum yağarken; Ece de bu kareyi kendi hesabından yayınladı.Şevval Sam ile Eda Ece kavuştu

'ŞEVVAL BENİM RUH EŞİM'

Öte yandan Eda Ece, katıldığı bir YouTube programında Şevval Sam ile özel bir arkadaşlığı olduğunu belirtmiş ve "Şevval yıldız haritasına baktırmış; ‘Bu hayatta bulman gereken 9 ruh eşinden biri Eda’ demişler. Ruhunu, fikirlerini, yaşantısını çok seviyorum. Şimdiye kadar bir kere bile kavga etmedik" demişti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Türkiye’de kartlı harcamalarda yüzde 41 artış yaşandı   

Türkiye’de kartlı harcamalarda yüzde 41 artış yaşandı