ANASAYFA Magazin Seyhan Soylu'dan Ebru Gündeş hakkında bomba iddialar!

Seyhan Soylu'dan Ebru Gündeş hakkında bomba iddialar!

'Sisi' lakaplı magazinci Seyhan Soylu, son olarak Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw ile adı anılan Ebru Gündeş ve eski sevgilileri hakkında iddialarda bulundu.
Seyhan Soylu'dan Ebru Gündeş hakkında bomba iddialar!

YouTube'da kanalında magazin yorumları yapan Sisi lakaplı Seyhan Soylu, ünlüler hakkında düşündüklerini dile getirmeye devam ediyor.

Seyhan Soylu'nun gündeminde şimdi de Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Gündeş vardı. Seyhan Soylu, Ebru Gündeş'i yere göğe sığdıramazken ilginç yorumlarda bulundu.

"Ebru Gündeş muhteşem güzel bir kadın, zaten sesine tüm Türkiye hayran. Ebru ile beraber olacak adamları uyarıyorum." diyen Sisi, konuşmasında şu iddialarda bulundu:

“Ya biseksüel ya da gay oluyorlar”

"Bu kadının bir tık üstü yok. Bu kadından sonra erkekler bir daha kadınlarla birlikte olmayıp cinsel tercihlerini değiştiriyorlar. Ya biseksüel ya da gay oluyorlar. Ona göre Ebru’yu üzerseniz sizi kapının önüne koyarsa bir daha iflah olmazsınız.

Bakın Reza ile ayrıldı cezaevinde bir adamla yakalandı. Ondan önce de Stelyo Pipis ile aşk yaşadı o da hayatına gay olarak devam etmekte. Bir de 3. kişi daha var. O kişiyi çok seviyorum ve söylemek istemiyorum."

Bomba Hakan Altun iddiası

Sisi, o ismi söylemem dese de canlı yayında daha çok dayanamayarak 3. ismin ünlü müzisyen Hakan Altun olduğunu iddia etti. "Ben kara atmam" diyen Seyhan Soylu'nun Hakan Altun'a yapmış olduğu imaya ünlü şarkıcıdan cevap gelip gelmeyeceği merak konusu oldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bir Zamanlar Çukurova'da set karıştı!

Bir Zamanlar Çukurova'da set karıştı!