ANASAYFA Magazin Tolga Akış açıkladı! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un düğün tarihi belli mi?

Tolga Akış açıkladı! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un düğün tarihi belli mi?

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın eşi Tolga Akış, geçtiğimiz günlerde evlilik teklifi ile evlilik yolunda ilk adımı atan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftine ilişkin açıklamalarda bulundu. Çiftin düğünü hakkında da konuşan Akış, "Kendi aralarında güzel bir kutlama yaptılar. Ben de saniye saniye takip ettim. Düğünü çok uzatmazlar gibi geliyor. Ben zamanını veremem" dedi.
Tolga Akış açıkladı! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç'un düğün tarihi belli mi?

Oğuzhan Koç ile sevgilisi Demet Özdemir, evliliğe ilk adımlarını attılar. Oğuzhan Koç, sevgilisi Demet Özdemir'e lüks bir evlilik teklifinde bulundu. Çiftin aldıkları bu karar magazin gündemine damgasını vururken ilişkileri ile alakalı ilk yorum da menajer Tolga Akış'tan geldi.

Hürriyet'te yer alan habere göre; Nişantaşı'nda bulunan bir alışveriş merkezinde yeğeni ile alışveriş yaparken görüntülenen Tolga Akış, arkadaşları Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir hakkında konuştu.

Şarkıcı Zeynep Bastık ile evli olan Akış, "Kendi aralarında güzel bir kutlama yaptılar. Ben de saniye saniye takip ettim. Düğünü çok uzatmazlar gibi geliyor. Ben zamanını veremem" açıklamasını yaptı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Sünnet düğününde öldü

Sünnet düğününde öldü