ANASAYFA Magazin Zeynep Bastık'tan boşanma açıklaması!

Zeynep Bastık'tan boşanma açıklaması!

Zeynep Bastık ve geçen yılın temmuz ayında evlendiği menajeri Tolga Akış boşanma kararı aldı.
Zeynep Bastık'tan boşanma açıklaması!

Pop müziğin son dönemde yıldızı parlayan ismi Zeynep Bastık, menajerliğini de yapan reklamcı Tolga Akış’la 3 yıllık beraberliğin ardından 7 Temmuz 2021’de Çeşme’de evlenmişti.

Çift boşanma kararı alarak yakınlarını şaşırttı.

Evden ayrıldı

Zeynep Bastık, evliliği bitirmek konusunda eşiyle anlaşmaya vardıktan sonra birlikte yaşadıkları Levent’teki evden ayrıldı ve kendine Ulus’ta yeni bir daire kiraladı. Evliliklerinde 1 yılı doldurmadıkları için kanunen anlaşmalı boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye temmuz ayında başvuracağı öğrenildi.

İddiaları doğruladı

Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla boşanma iddialarını doğruladı.

Bastık, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Çıkan boşanma haberleriyle ilgili; Tolga benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki, 4 sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz güven en aşta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya ve aile olmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz... Ve birbirimizi çokkk seviyoruz."

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Trabzonspor forma satışında rekor kırdı!

Trabzonspor forma satışında rekor kırdı!