ANASAYFA Magazin Zülfü Livaneli'nin kızı Aylin Livaneli sade bir törenle dünyaevine girdi

Zülfü Livaneli'nin kızı Aylin Livaneli sade bir törenle dünyaevine girdi

Ünlü müzisyen, politikacı ve yazar Zülfü Livaneli'nin kızı şarkıcı Aylin Livaneli, iş insanı Kaan Ünver ile dünyaevine girdi. Çift, normalde 25 Temmuz'da nikah masasına oturduğu fakat ülkemizde yaşanan üzücü yangın ve sel felaketleri nedeniyle bu mutlu haberi daha yeni paylaşabildiklerini belirtti.
Zülfü Livaneli'nin kızı Aylin Livaneli sade bir törenle dünyaevine girdi

25 Temmuz'da Bodrum'da aile arasında gerçekleşen bir nikah töreni ile evlenen çift, bu güzel haberi ülkemizde yaşanan yangın ve sel felaketleri nedeniyle takipçileriyle bugün paylaştı.<a class='keyword-sd'  data-cke-saved-href='/aylin-livaneli/' href='/aylin-livaneli/' title='Aylin Livaneli'>Aylin Livaneli</a> ile Kaan U¨nver evlendi

Nikahtan fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınlayan Aylin Livaneli altına bu notu düştü:

Sevgili dostlar, 25 Temmuz'da Kaan ile hayatlarımızı birleştirdik. Bodrum'da aile arasında küçük bir tören yaptık, ancak hemen ardından yaşanan yangın ve sel felaketleri nedeniyle bu mutlu haberi sizlerle yeni paylaşabiliyoruz. Güzel dilekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Aylin Livaneli ile Kaan U¨nver evlendi

Aylin Livaneli 1992 yılında Bana Müsade albümüyle müzik dünyasına adım atmıştı.

KAAN ÜNVER KİMDİR?

TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümünün ardından, New York, A.B.D.'de College of Insurance, Aktüerya Bölümü'nde MBA derecesini tamamlayan Kaan Ünver kariyerine, Mart 1993'de Hazine Müsteşarlığı, Kamu İktisadi Teşebbüsleri Genel Müdürlüğü'nde yatırım ve finansman uzmanı olarak başladı. Devamında, 2002 – 2004 yılları arasında, Hazine Müsteşarlığı, Kamu Finansmanı Genel Müdürlüğü'nde İç Borçlanma Daire Başkanlığı görevini üstlendi. Anadolu Grubuna katılmadan önce, 2004 – 2009 yılları arasında Philip Morris/Sabancı'da Kurumsal İlişkiler Müdürü, 2009 – 2011 arası Turkcell Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı ve son olarak da Nisan 2011 – Eylül 2017 tarihleri arasında Metro Group Ülke Temsilcisi olarak görev yaptı.

Kaan Ünver, Ekim 2017'den itibaren Anadolu Grubu Kurumsal İlişkiler ve İletişim Koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir. TÜSİAD, DEİK, YASED ve Gıda Perakendecileri Derneği'nde, yönetim kuruluğu üyeliği ve çalışma grubu başkanlığı gibi çeşitli görevleri üstlenmektedir.

Aylin Livaneli, nikah öncesi babası Zülfü Livaneli'nin koluna girmeyi ihmal etmedi.

Sürpriz nikah! Sessiz sedasız evlendiler

Sürpriz nikah! Sessiz sedasız evlendiler

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABD, Kabil&#39;e 1000 asker daha gönderiyor!

ABD, Kabil&#39;e 1000 asker daha gönderiyor!