ANASAYFA Mamak Ankara Mamak ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor?

Ankara Mamak ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor?

Semt pazarları vatandaşların ilgisini çekmeye devam ediyor. Semt pazarlarının hangi günlerde ve hangi adreslerde kurulduğu merak edilirken Ankara'nın Mamak ilçesindeki semt pazarına dair bilgileri derledik.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Mamak ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor?

Ankara Mamak ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor? - Semt pazarları taze sebze ve meyve almayı tercih eden vatandaşlar için en iyi alternatifler arasında yer alıyor. Bulundukları ilçelerdeki semt pazarlarından alışveriş yapmayı tercih eden bireyler ise semt pazarı adreslerine ilişkin sorgulamalarına devam ediyor. Yaşadıkları bölgelerdeki semt pazarlarının adreslerini merak edenler araştırmalarına devam ederken bu adresleri ''Haberanka.com'' okurları için derledik.

Sebze, meyve, giyim başta olmak üzere çeşitli ihtiyaçlarını gidermek için vatandaşların haftalık olarak ziyaret ettiği semt pazarları belirli günlerde ve belirli adreslerde kuruluyor. Kentlerin hemen her ilçesinde belirlenen alanlarda belirli günlerde kurulan semt pazarları hakkında Ankara'nın Mamak ilçesini derledik.

Mamak ilçesindeki semt pazarlarının adresleri ve kurulduğu günleri merak eden vatandaşlar, ''Mamak'ta nerelerde, ne zaman semt pazarı kuruluyor?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

ANKARA MAMAK'TA SEMT PAZARLARI

Mamak Belediyesi'nin resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan bilgiler doğrultusunda ilçede hangi semtlerde ve hangi saatlerde semt pazarı kurulduğu öğrenilebiliyor.

ankara-mamak-ilcesindeki-semt-pazarlari-nerelerde-hangi-gunlerde-kuruluyor.jpg

Buna göre Mamak Belediyesi tarafından tablo ile Mamak ilçesinde kurulan pazar yerlerinin açılış ve kapanış saatleri de öğrenilebiliyor. Mamak Belediyesi'nin semt pazarları ise şu şekilde listeleniyor;

screenshot-8.jpg

screenshot-9.jpg

Mamak Belediyesi pazar yerleri açılışı saat 07.00'de kapanış saati ise 20.00 olarak açıklandı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gençlerbirliği ile Yasin Güreler anlaştı sözleşme imzalandı!

Gençlerbirliği ile Yasin Güreler anlaştı sözleşme imzalandı!