ANASAYFA Mamak Ankara Mamak'ta kurban çadırları nereye kuruldu?

Ankara Mamak'ta kurban çadırları nereye kuruldu?

Kurban Bayramı için hazırlıklarını sürdüren vatandaşlar kurban çadırlarının nerelerde kurulduğunu araştırıyor. Kurban pazarlarını ziyaret etmek isteyen Ankaralılar Mamak ilçesindeki kurban çadırı adreslerini derledik.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Mamak'ta kurban çadırları nereye kuruldu?

Ankara Mamak'ta kurban çadırları nereye kuruldu? - İslam alemi Kurban Bayramı için geri sayıma başladı. Bayram için hazırlıklarına devam edenler kurban ibadetini yerine getirmek üzere de araştırmalarına devam ediyor. Kurban çadırlarının nerede kurulacağı araştırma konusu olmaya devam ederken 81 il genelinde kurulacak olan kurban pazarlarında satın alım ve kesim işlemi yapabilecek.

ankara-mamakta-kurban-cadirlari-nereye-kuruldu.jpg

İslam alemi, kurban pazarlarının nerede kurulduğunu merak ederken Ankara'nın Mamak ilçesindeki kurban pazarı adreslerini derlemeyi sürdürüyoruz.

Ankara'da yaşayan vatandaşlar, kurban pazarlarının adreslerini araştırmaya başladı. Mamak ilçesindeki kurban çadırlarının adresleri merak edilirken ''2023 Ankara Mamak'ta kurban pazarları nerede kurulacak?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

ANKARA MAMAK'TA KURBAN PAZARLARI NEREDE KURULUYOR?

Ankara kurban pazarlarının adresleri merak edilen konular arasında yer alıyor. Kurban pazarlarının kurulacağı bölgeler ve adresleri de netleşmeye başlarken Mamak Belediyesi tarafından paylaşılan bilgiler doğrultusunda kurban çadırları alanları belli oldu.

Ankara'nın Mamak ilçesinde kurulan kurban çadırlarının adresi ise şöyle paylaşıldı;

  • Mamak Ortaköy Kurban Kesim Alanı Ortaköy Mahallesi Mamak Eski Pazar Kurban Kesim Alanı
  • Mamak Eski Pazar Kurban Kesim Alanı Mamak Caddesi, Mamak Zabıta Müdürlüğü Yanı

Mamak Belediyesi, kurbanlık satış ve kesim alanlarındaki çalışmalarını tamamlarken çevre ilçelerden de müşterilerini beklediklerini kaydetti.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Taksimetre ücretlerine yüzde 25 zam yapılan ilde fiyatlar açıklandı!

Taksimetre ücretlerine yüzde 25 zam yapılan ilde fiyatlar açıklandı!