ANASAYFA Mamak Mamak Belediyesi Ekolojik Köy’de çilek üretimi gerçekleştiriyor

Mamak Belediyesi Ekolojik Köy’de çilek üretimi gerçekleştiriyor

Mamak Belediyesi, tarımsal faaliyetlerine devam ediyor. Tarımsal üretime önem veren Mamak Belediyesi, Ekolojik Köy'de çilek üretimine başladıklarını bildirdi.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Mamak Belediyesi Ekolojik Köy’de çilek üretimi gerçekleştiriyor

Mamak Belediyesi Ekolojik Köy’de çilek üretimi gerçekleştiriyor - Ülkemizde tarım ve tarımsal faaliyetlerin büyük bir önemi bulunuyor. Tarımsal faaliyetlere verdiği önemle adından söz ettiren Ankara'nın Mamak ilçe belediyesi de çalışmalarına devam ediyor. Birbirinden yeni projelerle adından söz ettiren Mamak Belediyesi, Ekolojik Köy'deki üretimlerle ilgili açıklama yaptı.

mamak-belediyesi-ekolojik-koyde-cilek-uretimi-gerceklestiriyor.jpeg

MAMAK'TA EKOLOJİK KÖY ÜRETİME DEVAM EDİYOR

Ankara'da ilçe belediyeleri çalışmalarına devam ediyor. Mamak ilçesinde de tarıma yönelik faaliyetlerin başladığı bildirildi. Mamak Belediyesi, resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada ''Tarımda öncü belediye Mamak Belediyesi, Ekolojik Köy’de çilek üretimi gerçekleştiriyor.'' ifadelerine yer verdi.

— T.C. Mamak Belediyesi (@MamakBelediyesi) June 19, 2023

mamak-belediyesi-ekolojik-koyde-cilek-uretimi-gerceklestiriyor.jpg

Sezonun ilk ürünlerinin toplanmaya başladığı bilgisini veren Mamak Belediyesi, ''Aroması, rengi ve ebatı ile göz dolduran çilekler, tadıyla dikkat çekiyor. Mamak, Ekolojik Köy’deki çilek tarlası ile artık çok daha güzel…'' ifadeleri ile sözlerini sonlandırdı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Yerli savunma sanayi gücüne güç katmaya devam ediyor! Kargo İHA görücüye çıktı

Yerli savunma sanayi gücüne güç katmaya devam ediyor! Kargo İHA görücüye çıktı