ANASAYFA Mamak Mamak Belediyesi Kütüphanede Şenlik Var etkinliği düzenleyecek!

Mamak Belediyesi Kütüphanede Şenlik Var etkinliği düzenleyecek!

Ankara'nın Mamak ilçe belediyesi çeşitli proje ve etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Mamak Belediyesi, 'Kütüphanede Şenlik Var' adını verdiği bir şenlik düzenleyeceğini duyurarak takvimi de paylaştı.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Mamak Belediyesi Kütüphanede Şenlik Var etkinliği düzenleyecek!

Mamak Belediyesi Kütüphanede Şenlik Var etkinliği düzenleyecek! -Başkent Ankara'da hizmet veren ilçe belediyeleri birbirinden farklı ve başarılı proje ile etkinliklere imza atmaya devam ediyor. Ankara'nın Mamak ilçesinde hizmetlerine devam eden Mamak Belediyesi, başarılı projeler ve etkinliklere imza atarak adından söz ettirmeye devam ederken yeni bir etkinlik duyurusu yayımladı.

MAMAK BELEDİYESİ'NDEN 'KÜTÜPHANEDE ŞENLİK VAR' PROGRAMI

Mamak Belediyesi kentteki sosyal etkinlik programlarına devam ediyor. Öğrenci ve ailelerin yanı sıra pek çok yaş grubunun da bilinçlenmesine, eğlenmesine katkı sağlamak amacıyla çeşitli projelere imza atan Mamak Belediyesi, etkinlik programlarına bu yaz da devam edeceğini açıkladı. Resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden bir duyuruya yer veren Mamak Belediyesi, ''Kütüphanede Şenlik Var'' ifadelerine yer vererek yeni bir etkinlik duyurusu yayımladı.

KÜTÜPHANEDE ŞENLİK VAR PROGRAMI NE ZAMAN?

Mamak Belediyesi'nin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden detaylı bir duyuruya yer verildi. Mamak ilçesinde 20 Haziran Salı 2023 tarihinde saat 13.00 ile saat 17.00 arasında 'Yaza Merhaba Şenliği' düzenleneceği kaydedildi.

screenshot-9.jpg

Etkinlikte;

  • Geleneksel çocuk oyunları,
  • Yağ satarım bal satarım oyunu,
  • Deve cüce oyunu,
  • Müzikal oyunlar oynanacağı
  • Yüz boyama etkinliğinin de olacağı şenlikte patlamış mısır dağıtılacağı da kaydedildi.

Etkinliğin, Yeşilbayır Bebek ve Çocuk Kütüphanesi'nde gerçekleşeceği aktarıldı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Asgari ücret belirleniyor! 3. toplantı bugün yapılacak!

Asgari ücret belirleniyor! 3. toplantı bugün yapılacak!