Mamak’ta Kültür Gezileri Devam Ediyor

Mamak'ta Kültür Gezileri Devam Ediyor

Her yıl ülkemizin tarihi ve kültürel zenginliklerini yerinde görme fırsatı sunan Mamak Belediyesi’nin bu yıl düzenlediği Bilecik kültür gezisi aralıksız devam ediyor.

06 Ağustos 2018 - 14:42 - Güncelleme: 06 Ağustos 2018 - 14:42

Her yıl ülkemizin tarihi ve kültürel zenginliklerini yerinde görme fırsatı sunan Mamak Belediyesi’nin bu yıl düzenlediği Bilecik kültür gezisi aralıksız devam ediyor. Günübirlik olarak düzenlenen kültür gezisinde vatandaşlar, Ertuğrul Gazi, Orhan Gazi, Şeyh Edebali Türbesi’ni ve ilçenin doğal güzelliklerini yerinde görme fırsatı yakalıyor. Bilecik’in tarihi ve turistik mekanlarının 55 gün boyunca ziyaret edileceği gezide 10 bin Mamaklı’nın Bilecik’in tarihi ve doğal güzelliklerini ziyaret etmesi hedefleniyor.

 

ATA YADİGARI YERLERE GİDİYORLAR

Düzenledikleri geziler ile vatandaşların Türkiye’nin tarihi ve kültürel yerlerine seyahat etme ve kitaplardan okudukları yerleri görme imkanı sunduklarını ifade eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Bu yıl Mamaklı hemşerilerimizi Bilecik’e gönderiyoruz. Vatandaşlarımız burada Ata yadigarı eserleri, yapıları ve doğal güzellikleri yerinde görüyor” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü yakalandı
Damat, kayınbaba ve kayınço düzenlenen operasyonla suçüstü...
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı
Sakarya'daki patlamada 3 şehit 6 yaralı