Mamak’ta Minikler Gönüllerince Eğlendi

Mamak'ta Minikler Gönüllerince Eğlendi

Mamak Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlediği Okul Öncesi Eğitim Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.

25 Mayıs 2018 - 10:04

Mamak Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kongre Merkezi'nde düzenlediği Okul Öncesi Eğitim Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. İlçede bulunan yedi anaokulundan bin 2 yüz öğrencinin katıldığı şenlikte minik öğrenciler gönüllerince eğlendi. Akrobasiden balon gösterisine, halk oyunlarından modern dansa kadar birçok etkinliğin gerçekleştiği şenliğe, Mamak Kaymakamı Ziya Polat, Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, ilçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ve çok sayıda veli katıldı.

 

ÇOCUKLAR HER ALANDA GELİŞMELİ

Çocuklara en iyi ortamda en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını ifade eden Mamak Kaymakamı Ziya Polat, “Tabi ki bu hizmet anlayışı fiziki alanlarda sınırlı kalmamalı. Çocuklarımızı manevi, sportif, sosyal ve kültürel anlamda da en iyi şekilde yetiştirmek bizlere düşen bir görev” dedi.

 

ÖĞRENDİKLERİNİ SERGİLEDİLER

Yedi farklı anaokulunun katılımıyla eğlenceli bir ortamda geçen şenlikte, öğrencilerin bir yıl içinde öğrendiklerini sergileme imkanı bulduğunu ifadede eden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, “Eğitimin temeli ne kadar sağlam olursa, gelecekte ülkemiz adına gençlerimiz adımlarını çok daha bilinçli atacaktır” dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak