Mamak’tan ’’Dünya Kadınlar Günü’’ Programı

Mamak'tan ''Dünya Kadınlar Günü'' Programı

Mamak Belediyesi, Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara özel program düzenliyor. Mamak Belediyesi Prof. Dr Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlikte, kadınlar gönüllerince eğlenecek.

26 Şubat 2016 - 16:54

Mamak Belediyesi, Dünya Kadınlar Günü’nde kadınlara özel program düzenliyor. Mamak Belediyesi Prof. Dr Necmettin Erbakan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlikte, kadınlar gönüllerince eğlenecek. Mamak Belediyesi Halk Oyunları ekibinin gösterisiyle başlayacak organizasyonda Mamak Kültür Merkezi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Bölüm Başkanı Ali Toprak birbirinden güzel eserleri kadınlar için icra edecek. 8 Mart Salı günü saat 14.30 ‘da gerçekleşecek program Mamak Belediyesi Konservatuarı Türk Halk Müziği sanatçısı İlkim Eylül İlk’in seslendireceği şarkılar ve sürprizlerle son bulacak.
Kadınların daha çok sosyalleşmeleri ve kültürel zenginliklerini artırmaları için onlara özel hizmetler sunduklarını kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, kadınlara gereken önemin ve değerin yalnızca 8 Mart tarihiyle sınırlandırılmaması gerektiğini vurguladı. Akgül, “Kültürümüzde kadınlarımızın yeri her zaman çok önemlidir. Kadınlarımız 365 günün sadece 1 günü değil her zaman hatırlanmalıdır. Başta annelerimiz olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.            

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak