Mansur Yavaş: Provokatif Haber

Mansur Yavaş: Provokatif Haber

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Mansur Yavaş'ın AK Parti'ye yanaştığını iddia eden bir yazı kaleme aldı. Yavaş, Hakan'ın haberine 'provokatif haber' şeklinde cevap verdi.

27 Ekim 2018 - 16:58 - Güncelleme: 27 Ekim 2018 - 16:58

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan köşeyazısında, CHP'nin 2014'teki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mansur Yavaş'ın AK Parti'ye 'yanaştığını' iddia etti.

"Bir minik kuş kulağıma fısıldadı" diyen Hakan, sözlerine "CHP'den aday olmayacağı ihtimali beliren Mansur Yavaş, MHP'nin de Melih Gökçek'e teklif götüreceğini duyunca AK Parti ile temasa geçmiş. Var ya eğer bu minik kuş dedikodusu doğru çıkarsa siyasetten iğreneceğim" diye devam etti.

 

"BU TARZ BANA UYMUYOR"

Ahmet Hakan'ın iddialarına Mansur Yavaş'tan ise cevap gecikmedi. Yavaş iddiaları, "Doğrulamadan uydurma kulis bilgileri ile provakatif haber yapma tarzını heralde kankanızdan aldınız. Size onun üslubu ile "İspat etmeyen şerefsizdir" demem gerekiyor. Ama bu tarz bana uymuyor..." sözleriyle cevapladı.

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • irfan
    1 yıl önce
    Mansur Yavaş bir ankara beyefendisidir ahmet haham ağzına almasın başkanın adını ahmet haham kim oluyorda önce kendine baksın gündemde kalmak için dil uzatıyor dili uzun haham
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'te Hannibal koca dehşeti
Başkent'te Hannibal koca dehşeti
Bakan Soylu'dan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili açıklama
Bakan Soylu'dan sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili açıklama