Mehmet Bilgiç Güven Tazeledi

Mehmet Bilgiç Güven Tazeledi

Ankara Yağlıboya, Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı, ANKESOB Toplantı Salonu'nda yapıldı.

06 Mart 2018 - 12:04

Ankara Yağlıboya, Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurul Toplantısı, ANKESOB Toplantı Salonu'nda yapıldı.

ANKESOB Başkan Vekili Hasan H. Çavuşculu'nun Divan Başkanlığını yaptığı genel kurulda tek listeyle gidilen seçimde Mehmet Bilgiç kullanılan oyların tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Olağan Genel Kurulda gündem maddelerinin okunmasının ardından, 2014-2017 yıllarına ait Yönetim ve Denetim Kurulu raporları ayrı ayrı okunarak müzakereye açıldı ve oy birliğiyle ibra edildi.

Yine aynı döneme ait bilanço ve gelir-gider hesaplarının ve yeni dönem çalışma raporu ve tahmini bütçenin de  da oy birliğiyle ibra edilmesinin ardında tek listeyle gerçekleştirilen seçimde, Ankara Yağlıboya, Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası  Başkanlığı görevine yeniden Mehmet Bilgiç seçildi.

Bilgiç,  genel kurulda yaptığı teşekkür konuşmasında, bugüne kadar oda esnafına kaliteli hizmet sağlamaya çalıştıklarını ve bundan sonra da yapılacak çalışmalarda esnafın refah seviyesini yükseltmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Bilgiç, "Sizlerden aldığımız güç ve teveccüh ile yeni dönemde de Ahilik kültüründen hareketle  birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Sektörümüzü daha iye noktaya getirmek için yine mesleki eğitim kursları ve seminerler düzenleyeceğiz. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım, durmadan, yorulmadan daha iyisi, daha güzeli için hizmet etmeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Mehmet Bilgiç başkanlığında Ankara Yağlıboya, Dekorasyon ve Hırdavatçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Yönetim Kurulu Asıl Üyeler: Fahrettin Aydemir, Hüseyin Demirci, Abdullah Eşsever, Aydın Sezgin, Veli Moğa, Hüseyin Demir. Denetim Kurulu Asıl Üyeler: Gazi Halıcı, Muhsin Barut, Hakan Pekel.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x