Mehmet Özhaseki Ankara’da Döner Dağıtacak

Mehmet Özhaseki Ankara'da Döner Dağıtacak

Mehmet Özhaseki, Kılıçdaroğlu’ndan kazandığı tazminatla Ankara Döneri dağıtılacak.

13 Şubat 2019 - 17:31 - Güncelleme: 15 Şubat 2019 - 10:43

AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan kazandığı tazminat ile vatandaşlara Ankara Döneri dağıtacak.

2010 yılında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bütçe görüşmeleri sırasında, o dönem Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mehmet Özhaseki’yi hedef almıştı. Kılıçdaroğlu’nun hakaret ve iftiraları yargıya taşınmıştı. Devam eden davalar kapsamında Kılıçdaroğlu’nun avukatlık masrafı dahil 27 bin TL ödemesine hükmedildi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki, tazminatı aldıktan sonra bu ücreti halka döner olarak dağıtacağını açıklamıştı. Özhaseki verdiği sözü bugün 15 Temmuz Kızılay Milli İrade meydanında yerine getirecek. Kurulacak döner tezgâhlarında vatandaşlara ücretsiz döner dağıtılacak.

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki vatandaşları döner ziyafetine davet etti. Programa Mehmet Özhaseki’de katılacak.  

Mehmet Özhaseki, Kayseri Belediye Başkanlığı döneminde yine Kılıçdaroğlu’dan kazandığı tazminat ile Kayserililere sucuk dağıtmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x